Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. nic jeszcze niewiadomo...ja osobiście jestem za przełożeniem ...
  2. na allegro... tylko nie takie rzeczy na allegro....
  3. Ja osobiście byłbym za 18....no ale decyzja musi być jednogłośna
  4. no chyba przekładamy na 18
  5. nie lepiej sobie odpuścić...??na tydzień.
  6. zgadzam się z Vario...
  7. myśle że nawet byłoby dziwne jakby dzisiaj nie padało.... no już od 3 dni miało padać... ciekawe jak jutro będzie ... wiesz deszcz to dzisiaj akurat najmniejszy problem....
  8. myśle że nawet byłoby dziwne jakby dzisiaj nie padało....
  9. a nic niewiem na ten temat.... [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 15:59_________________________________________________może lepiej przełożyc spota....do nastepnego tygodnia wszystko lepiej ochłonie....Ale to moje zdanie...
  10. Cześć i czołem
  11. Siemano Co porabiacie ciekawego ??
  12. nieee już nie będe sięgał pamięcia :>
  13. były chłopcze malinowy były.....
  14. no włosy miały być tak mi się coś przypomniało
  15. no kłaniać sie nie musisz :> ale jak chcesz to czemu nie lady in red
  16. ja się wybieram jak najbardziej Pepin coś mi dał podrobioną najlejke bo sie odkleiła Naszczęscie w pore zobaczyłem..i nie zgubiłem
  17. no i to jest najważniejsze byle tak dalej [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:32_________________________________________________spocik aktualny w ta niedziele ??
  18. no chyba nie A u mnie jakoś się kręci....czy tzw. kazdy orze jak może A co u Ciebie Madas ??
  19. Siemanko
  20. jednak zostaje przy tym że święta jednak męczą
  21. kalorie spalam
  22. Siema z rańca
  23. jeszcze na gazie??
  24. ogólnie mam dzisiaj przeznaczony dzień na spalanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.