Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. byle nie taki jak mój sąsiad :> Wczoraj wieczorem jakąs awanture zrobił pizgał chyba wszystkim co się dało....niewiem może podział majątku był i dzielił wszystko na pół Ale za to dzisiaj do południa było słychać jak ktoś coś zbija....także tak myślałem że wczoraj meble ropierdoli...a dzisiaj już kompletował :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:16_________________________________________________ małe jest piękne ok wrotki już mnie niema
  2. wstęp był :>rozwinięcie w toku czekajmy z niecierpliwością na zakończenie kiedyś ktoś mi mówił że jak kończyć no to z hukiem :polew:
  3. a z kim ? a z taką jedną.... to czego sie czaisz ?? monopol zamknięty
  4. a z kim ? a z taką jedną....
  5. a wogóle to wszystko przez to że jeszcze bruderszafta nie było i tak się to wszystko dzieje
  6. ino Wam zakupy w głowie uważaj se gościu malinowy :polew: Rako znowu masz wrypki aleeee Madas za pewnymi sprawami sie tęskni
  7. ino Wam zakupy w głowie uważaj se gościu malinowy hiehie
  8. ino Wam zakupy w głowie
  9. jak dla mnie może być .... albo w luboniu nie pomieścisz wszystkich w domu a w garażu cały czas stać nie będziemy :gwizdanie: ale koło Rotti jest duży parking :kox: no ale gdzie kobiety na zakupy wyślemy? do Biedronki? dokładnie .... albo przez pole do Factory jest z 200 metrów ... my przyszłością narodu
  10. w Strzeszynku nawet sii nad jeziorkiem Tylko czy gdzie tam mozna kawencje wypic...
  11. Późniejsze spociki planujecie w tym całym ,,strzeszynku'' ?? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 20:24_________________________________________________ Ja sie wstawiam obowiązkowo
  12. a co ty myślałeś... w kolejeczke Madas stary zomowiec nieobowiązuje go kolejka nie wiem gdzie niby hehe
  13. a co ty myślałeś... w kolejeczke Madas stary zomowiec nieobowiązuje go kolejka
  14. wiadomo :>
  15. 25 się zobaczymy myślę
  16. ale miętka pytka z Ciebie no za większością czyli jeden wariant podjęty
  17. możesz napisać też, co chciałeś kliknąć, ale się nie udało Elo Piechol Jestem za większością głosów
  18. Ano...wrazie czego jakby co przychylam sie do większości
  19. Siema Kurde ale plamy dałem zapomniałem że w niedziele pogrzeb :doh1: z przyzwyczajenia dałem na niedziele eh..;/
  20. i wszystko wiadomo [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________nic spadam ogólnie ...niezbyt ciekawy dzień 3majcie sie do jutra.
  21. no właśnie o to chodzi....a przecież nie będziemy cały czas stali przy furach....trza też małą czarną łyknąć Więc lepiej przełóżmy ...
  22. taaaa jedynie stacje nie
  23. no niby nie ale z drugiej strony markety pozamykane, niema pomysłu gdzie by miał sie odbyć spot......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.