Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byle nie taki jak mój sąsiad :> Wczoraj wieczorem jakąs awanture zrobił pizgał chyba wszystkim co się dało....niewiem może podział majątku był i dzielił wszystko na pół Ale za to dzisiaj do południa było słychać jak ktoś coś zbija....także tak myślałem że wczoraj meble ropierdoli...a dzisiaj już kompletował :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:16_________________________________________________ małe jest piękne ok wrotki już mnie niema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wstęp był :>rozwinięcie w toku czekajmy z niecierpliwością na zakończenie kiedyś ktoś mi mówił że jak kończyć no to z hukiem :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z kim ? a z taką jedną.... to czego sie czaisz ?? monopol zamknięty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z kim ? a z taką jedną....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wogóle to wszystko przez to że jeszcze bruderszafta nie było i tak się to wszystko dzieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ino Wam zakupy w głowie uważaj se gościu malinowy :polew: Rako znowu masz wrypki aleeee Madas za pewnymi sprawami sie tęskni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ino Wam zakupy w głowie uważaj se gościu malinowy hiehie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ino Wam zakupy w głowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dla mnie może być .... albo w luboniu nie pomieścisz wszystkich w domu a w garażu cały czas stać nie będziemy :gwizdanie: ale koło Rotti jest duży parking :kox: no ale gdzie kobiety na zakupy wyślemy? do Biedronki? dokładnie .... albo przez pole do Factory jest z 200 metrów ... my przyszłością narodu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Strzeszynku nawet sii nad jeziorkiem Tylko czy gdzie tam mozna kawencje wypic...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Późniejsze spociki planujecie w tym całym ,,strzeszynku'' ?? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 20:24_________________________________________________ Ja sie wstawiam obowiązkowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co ty myślałeś... w kolejeczke Madas stary zomowiec nieobowiązuje go kolejka nie wiem gdzie niby hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co ty myślałeś... w kolejeczke Madas stary zomowiec nieobowiązuje go kolejka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiadomo :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
25 się zobaczymy myślę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale miętka pytka z Ciebie no za większością czyli jeden wariant podjęty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możesz napisać też, co chciałeś kliknąć, ale się nie udało Elo Piechol Jestem za większością głosów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ano...wrazie czego jakby co przychylam sie do większości- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Kurde ale plamy dałem zapomniałem że w niedziele pogrzeb :doh1: z przyzwyczajenia dałem na niedziele eh..;/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i wszystko wiadomo [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________nic spadam ogólnie ...niezbyt ciekawy dzień 3majcie sie do jutra.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie o to chodzi....a przecież nie będziemy cały czas stali przy furach....trza też małą czarną łyknąć Więc lepiej przełóżmy ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa jedynie stacje nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niby nie ale z drugiej strony markety pozamykane, niema pomysłu gdzie by miał sie odbyć spot...... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00