Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto Ty jakiś nowy? z Poznania? i już różowy? no tak wyszło ... dał w łapę świeżak to jest różowy a komu trza zapodać ? najlepiej mi ciekawie się robi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto Ty a możesz mi mówić szefie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no :> dobry dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego się cieszysz? nie ciesze to czemu się smucisz? bo focha na mnie zrobilaś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego się cieszysz? nie ciesze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pójdę jak będę mocno zdesperowana, na razie nigdzie się nie wybieram, poza tym do tej dentystki często trzeba się zapisać parę dni wcześniej, bo tak ciężko jest się wcisnąć w kolejkę, a Ona ma dużo pacjentów. gorzej Azunia jak naprawde Cię przydusi trudno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pójdę jak będę mocno zdesperowana, na razie nigdzie się nie wybieram, poza tym do tej dentystki często trzeba się zapisać parę dni wcześniej, bo tak ciężko jest się wcisnąć w kolejkę, a Ona ma dużo pacjentów. gorzej Azunia jak naprawde Cię przydusi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba jednak skusiła sie na tego dentyste..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście ze tak dobra tera juz nic nie zmieniam bo joba mozna dostac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taka minka?? zgadnij... ząb boli?? ;( no to czemu do dentysty sie nie wybierasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taka minka?? zgadnij... ząb boli??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taka minka??Prawda jest taka w sumie według mnie że najważniejsze iż olej jest zmieniany w czasie... nie którzy zapierdzielaja 20 tys i mają to w pompie ja wymieniam olej co 7,8 tys. choć nawet robie krótkie dystanse. Co do jakości też nikt nie jest pewny...to tak jak z kiełbasą..(nie wiadomo co jest w nią w kręcone ) tak samo olej, wielkie specyfikacje a wszystko lane z jednej beczki....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto to kupuje zarowki w ASO :decayed: ori palnik osram kosztuje 250 zl [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:11_________________________________________________ może to cena z wymianą 250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :gwizdanie: nie, nie, za wymiane pewnie biora 200, a jezeli demontuja zderzak to ok 700 [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________ jaki producent? [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:14_________________________________________________ madas kupil chinska podrobke osrama na gieldzie z kieszeni, bez kartonika bez zadnego opakowania, z kieszeni wyjeta tyle ze 100 kosztowala. po miesiacu powiedziala goodbye. na szczescie "dystrybutor" z gieldy wymienil na sprawna i o ile wiem do dzisiaj jest ok. mial szczescie ze nie musial jechac do serwisu na wymiane, bo to zawsze dodatkowe koszty. Objechałem wszystkie sklepy u mnie w szamo no i niestety nie mieli na składzie motula ....ale skonsultowałem się ze znajomym co też ma audiczke i leje od dobrych 4 lat Castrola 5W40 505.01 i nie narzeka wszystko mu trybi...olej zmienia co 9 tys. Więc i taki zalałem w sumie powiem szczerze jakby silnik ciut inaczej chodzil(oczywiście na plus) może to złudzenie....ale jest ok.Troche naczytałem się dobrych i złych opini ale nigdy nie bedzie jednego zdania. Teraz zostaje juz na Castrolu i nic nie zmieniam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiecie może jakiej marki leją olej w ASO ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
który to już raz mialem pytac wlasnie o to samo [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 13:28_________________________________________________ no to silniczek odetchnal tak czy siak, sie nie ciesz tamta swoje zrobila spoko narazie odpukac wszystko chodzi i niech tak zostanie póki co ;pTeraz mam o specyfikacji 505.01 wystarczy chyba co ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka Oliwa zmieniona na prawidłową
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja uciekam w kimono Jutro działam z oliwą dzięks za fachową porade Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musa [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________dobrze że poruszyłem temat :gwizdanie: Na przyszłość będe ostrożniejszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tylko stwierdzam fakt. zastanawiam sie jak mozna lac olej nie przeczytawszy jaki byc powinien uzyty. moze dlatego ze lałem do poprzedniego diesla tez ten sam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no Musa nie strasz mnie tak bo nie zasne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miej miej [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 23:13_________________________________________________ z allegro? nieee z allegro nie kupuje tylko na ceny patrzyłem kupuje w sklepie jak dotąd zaufanym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co się martwić na zapas ... wymień oliwe i użytkuj no masz racje tak widze ze zle nie stoją aż....od 130 do 150 zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam nadzieje że jeszcze pojezdze sobie bo mam tera stracha ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra wole nie Jutro zmieniam na motula 505.01 5w40 tak jak Musa pisał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wogóle może mi ktoś wytłumaczyc.....co takiego ma ten 10w40 że tak szkodzi niby na turbo i wtryski?? a w sumie czego nie ma [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 23:05_________________________________________________ no jutro właśnie już robie zamianke kurde szkoda że bańki 5 l ....jak do mojego tylko 3,5 ale co zrobic... będziesz miał na dolewki no kurde właśnie tylko zeby sie nie okazało że bedzie mi wszamiał oleju po tej zmianie...