Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. A Ty co osę połknąłeś :evil:
  2. ja tak samo na filma ale zara koniec
  3. powitać
  4. a ty już na gazie ??
  5. elo elo
  6. i czego sie ślinisz ?? a co nie moge ??
  7. OT ... dlaczego co niektórzy kochają NHL smiley http://www.totalprosports.com/2009/10/02/25-beautiful-nhl-ice-crew-girls-photos/ :slina:
  8. to co zawsze, za pół godziny robię obiadek co robisz dobrego?? bo ja dzisiaj na pusto prawie od rana [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 16:44_________________________________________________dobra lece coś wszamić narazinko do potem
  9. a właśnie do chaty zawitałem ...rozglądam się szukam robótki tu i tam ogólnie cienko....ale grunt to dobre podejscie Ale są i dobre strony...przez ten czas mozna nadrobić sprawy towarzyskie ... [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 16:37_________________________________________________a co u Ciebie ??
  10. hej Azunia
  11. Hej działacze i działaczki
  12. a to ci szkoda to znaczy skoda
  13. żartujesz co za chamy jedne !!!! noo w ciągu roku już z naszego bloku chyba z 6 albo 7 aut poszło i z 20 aut okradli drogie czy tanie auto ale każdy na swoje musi robić a przyjdzie ci taki gnuj i buchnie łapy przy samej pupie takiemu bym powyrywała dobrze gada :oklaski:
  14. osz kurde to strach się bać tam fure zostawiać u Ciebie...
  15. elo królu złoty
  16. :oklaski:
  17. ja tam jestem za lodami w końcu sezon
  18. taaaa ale kawa mogłaby być lepsza
  19. Cześć Fan
  20. eh.....brak sił dzisiaj
  21. widze że ruchu dużego narazie nie ma [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________ hehe aaa dzisiaj mam lenia wiec sił brak takze będzie spokojnie zresztą my z malutką juz zakopaliśmy topór
  22. Cześć wszystkim !!
  23. to już wiadomo gdzie na spota jedziemy jestem za tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: to tym bardziej Tejjjj kutwa !!! podobno film oglądasz ?? to co se przeszkadzasz ?? wątek zgubisz i co dalej ja patrze na urywki tylko gdzie A8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.