Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już wiadomo gdzie na spota jedziemy jestem za tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: to tym bardziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już wiadomo gdzie na spota jedziemy jestem za
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
HBO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaraz ,,transporter" poleci i piękna Audiczka [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________ sie masz Madasku :> rewelacyjny dzień dziś mamy prawda ?? :radocha: zgadza się miałem dzisiaj bardzo dużo pracy a to mnie bardzo cieszy :kox: a ja miałam rozmowe w sprawie pracy Malutka może w kręcisz mnie do jakieś spółki...w dwójke można dużo z wojować serio czy żartujesz ?? ja se 3-ke z przodu co miesiąc wynegocjowałam no szukam robótki więc nie zartuje ... szefem kuchni jestem ja -a wiesz co to znaczy???? przejebane dla reszty ludzi ja moge kase liczyc....ekonomik skonczylem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie masz Madasku :> rewelacyjny dzień dziś mamy prawda ?? :radocha: zgadza się miałem dzisiaj bardzo dużo pracy a to mnie bardzo cieszy :kox: a ja miałam rozmowe w sprawie pracy Malutka może w kręcisz mnie do jakieś spółki...w dwójke można dużo z wojować serio czy żartujesz ?? ja se 3-ke z przodu co miesiąc wynegocjowałam no szukam robótki więc nie zartuje ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to chyba mi bo ja na kuroniu :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wiem .... mieliśmy wszyscy ustalić .... ja stawiam na week po świętach anooo może być niech troche zdąże wszystko spalić po tych świętach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie masz Madasku :> rewelacyjny dzień dziś mamy prawda ?? :radocha: zgadza się miałem dzisiaj bardzo dużo pracy a to mnie bardzo cieszy :kox: a ja miałam rozmowe w sprawie pracy Malutka może w kręcisz mnie do jakieś spółki...w dwójke można dużo z wojować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas kiedy następny spocik ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej malutka skoro tak mówisz a jak inaczej ?? hmm?? coś proponujesz ?? ale o co chodzi bo sie teraz zakręciłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej malutka skoro tak mówisz a jak inaczej ?? hmm??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej malutka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa czy sie stoi czy sie lezy kasa zawsze sie nalezy :gwizdanie: tak było kiedyś teraz trzeba zapierniczać tak tak [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 19:45_________________________________________________ co tam Azunia...jak wieczorek mija?? a jakoś mija, zaraz robię obiadokolację... a co robisz dobrego ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam Azunia...jak wieczorek mija??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa czy sie stoi czy sie lezy kasa zawsze sie nalezy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć i Czołem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry z rańca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uciekam spać Miłej nocki i do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ma sie talent
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
smacznego !! dzięks
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zara będe w cinał pizze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na grypę raz się zaszczepiłem i to było ostatnie moje sczepienie tego typu....juz powiedziałem że nigdy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemaa co to sie działo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie: :naughty: dobra dobra, nie dla psa.... z resztą mieszka już w chicago aaa to nieee....narazie zostaje przy Audi....pózniej może jakis Boing