Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. hej zbójcu
  2. Azunia czemu z Yelo nie w padliscie na spocika?? Cosik wypadło ??
  3. no dzięki i wzajemnie
  4. ino tam do Cie przyjde to Ci dam wypociny zwarty i gotowy jak zwykle zadzieram kiece i lece !!!! :polew: :decayed: gdzie... [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________ no Madas....daj jakiś popis nie bądz taki
  5. dziołchy są i się kręci (atmosfera)
  6. ja wole bokserki ale każdy ma inny gust
  7. zgadzam się z Madasem a tak wogóle to cześć
  8. co tak wszyscy się czają, obserwują nikt nie pisze...
  9. helo [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________ ale popołudnie ok przynajmniej u nas w szamoni słońce zagosciło i ciepło było
  10. no narazie
  11. tiaaaa to jak suplement diety
  12. A no znowu zagubiłam się w necie, chyba nawigacje kupię no wiesz...z tym też różnie [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 19:16_________________________________________________ hej malutka ładny kwiatek ale te nie pachną jeszcze coś takiego wynorałem
  13. hej malutka
  14. Azunia Gdzie Ty się podziewałaś...
  15. dobry wieczór
  16. wystarczy że teściowej dał na 5 minut
  17. Cześć i Czołem
  18. no ja też uciekam Miłej nocki Do juterka
  19. tiaaaaa
  20. no co ...
  21. dalej niczego innego nie było :gwizdanie:
  22. ja też mogę być ale nie w KC bo nieczynny będzie obojętne gdzie :naughty: w szamoni na rynku
  23. co 2 raczej... ale ja akurat nie ustalam terminów
  24. bawi się ktoś navi ogolnie?? Na nastepnego spota jakby ktoś chciał moge mu podrzucic moje navi....Chciałem z zaktualizowac oprogramowanie, zrobilem formata i nowe chciałem w grać ale lipa nie idzie wyskakuje mi błąd....Jesli chciałby sie ktos pobawić i może uda mu się coś z działać to byłoby fajnie....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.