Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc malenstwo od razu mi lepiej :> tez sie ciesze daj cynka temu Twojemu leśniczemu niech by mnie odstrzelił a co to sie dzieje ze takie decyzje juz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł elooo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Piotr- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ciebie ja jestem bezcenny- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale mi sie papa otwiera co chwile [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:27_________________________________________________co kupujecie ciekawego moze tez sie dorzuce- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już założylem na alu zaraz inaczej Chodz u mnie troche przed blokiem jeszcze sniegu zostalo, wczoraj myslałem że mi pedał od hamulca odleci- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czesc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Cześć Piotr- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez uciekam narazie :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale koński dołeczek miała aż mi sie spać odechciało. coś to rondo znajomo wyglądało :gwizdanie: Fan może tobie wlepiała przyznaj się... [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:35_________________________________________________idzie oko nacieszyć szkoda tylko że tak drogo w tym przypadku to kosztuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no do jutra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyyyyn to ma dobrze.... o blankiecikach może zapomnieć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też nas skuje kajdankami do łóżka? a jest taka opcja ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapamiętam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawaj na tvn turbo Tez chce punkty od tej Pani- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko luknie sie [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:12_________________________________________________no no no :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oglądam oglądam a kolezanki nima- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
by na spota ją zabrał - w końcu na lajf moge poddać się karze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba oblukać tą koleżanke- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapisz zapisz bo to sie już nie powtórzy :polew: heh- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyyyy dobrze zes przypomniał ja pier**le toto lotek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś zapisz tego posta w archiwu !!! To się porobiło...musze go zapisać w razie czego jakby sie coś odmieniło Ja pier**le do monopolu musze podskoczyc bo na trzeźwo nieogarne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: koniec świata a jednak nie w 2012 tylko dzisiaj [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________miłej nocki - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00