Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. czesc malenstwo od razu mi lepiej :> tez sie ciesze daj cynka temu Twojemu leśniczemu niech by mnie odstrzelił a co to sie dzieje ze takie decyzje juz??
  2. joł elooo
  3. czesc Piotr
  4. Ciebie ja jestem bezcenny
  5. ale mi sie papa otwiera co chwile [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:27_________________________________________________co kupujecie ciekawego moze tez sie dorzuce
  6. ja już założylem na alu zaraz inaczej Chodz u mnie troche przed blokiem jeszcze sniegu zostalo, wczoraj myslałem że mi pedał od hamulca odleci
  7. no czesc
  8. Siema Cześć Piotr
  9. tez uciekam narazie :hi:
  10. ale koński dołeczek miała aż mi sie spać odechciało. coś to rondo znajomo wyglądało :gwizdanie: Fan może tobie wlepiała przyznaj się... [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:35_________________________________________________idzie oko nacieszyć szkoda tylko że tak drogo w tym przypadku to kosztuje
  11. no do jutra
  12. tyyyyn to ma dobrze.... o blankiecikach może zapomnieć
  13. też nas skuje kajdankami do łóżka? a jest taka opcja ??
  14. zapamiętam
  15. dawaj na tvn turbo Tez chce punkty od tej Pani
  16. spoko luknie sie [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:12_________________________________________________no no no :naughty:
  17. oglądam oglądam a kolezanki nima
  18. by na spota ją zabrał - w końcu na lajf moge poddać się karze
  19. trzeba oblukać tą koleżanke
  20. zapisz zapisz bo to sie już nie powtórzy :polew: heh
  21. tyyyy dobrze zes przypomniał ja pier**le toto lotek
  22. Nikuś zapisz tego posta w archiwu !!! To się porobiło...musze go zapisać w razie czego jakby sie coś odmieniło Ja pier**le do monopolu musze podskoczyc bo na trzeźwo nieogarne
  23. :shocked: koniec świata a jednak nie w 2012 tylko dzisiaj [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________miłej nocki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.