Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. malutka spokojnie przecież jestem spokojna nie można podejmować pochopnych decyzji o czym Ty do mnie rozmawiasz ?? :gwizdanie: chce cie troche pobudzic...bo coś dzisiaj masz zły dzionek..... :gwizdanie: pobudzić ??? no bo coś dzisiaj chyba dzionek nie teges co??
  2. no narazie
  3. malutka spokojnie przecież jestem spokojna nie można podejmować pochopnych decyzji
  4. malutka spokojnie
  5. a byłeś tu wcześniej a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;( nie pękaj w miedzyzdrojach sobie odkujesz jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku... ale morze zobacze [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________ok juz mnie nie ma no 3m sie
  6. A dziękuję troszkę lepiej.Od wczoraj jadę na antybiotyku Mam nadzieję , że do weekendu się wykuruję bo wiosna idzie antybiotyk
  7. a byłeś tu wcześniej a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;( nie pękaj w miedzyzdrojach sobie odkujesz
  8. cya[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________ a byłeś tu wcześniej
  9. podaj choć jeden przekonujący powód bo bede plakal ;( taaa ja tez ;(
  10. przyznam sie ze nie.....na film lukam... ja oglądam ale śpiący jestem więc nie wiem czy doczekam końca meczu posiedz razem znami jednym okiem to moze doczekasz
  11. przyznam sie ze nie.....na film lukam...
  12. a ciekawe co się z Azunią dzieje...dawno jej na wlkp nie widziałem..
  13. tym razem nie ja sie śmieje malenstwo nawet tak pod noskiem ? wcale-nawet pod noskiem :gwizdanie:
  14. no własnie no...i znowu ze mnie brecha... :ranting1: Polonistą nie jestem
  15. ooo nie podkreśliło
  16. i dlatego trafiłeś na foróm kture Ciem naóczy :oklaski:
  17. a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? no za***ista w hu... Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni bo pani od polskiego miała zielony długopis raczej miała bałagan w oczętach i odpusciła sobie no to wszystko wyjaśnia te Twoje byki wszystko zawdzięcza się szkole
  18. a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? no za***ista w hu... Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni bo pani od polskiego miała zielony długopis raczej miała bałagan w oczętach i odpusciła sobie
  19. a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? no za***ista w hu... Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni
  20. ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów
  21. a to ci nowość
  22. co z majstrowałeś łobuzie !! zmajstrowałeś forum óczy a to przez tą lewą przeglądarke w ciąż mi błędy poprawia Fan
  23. co z majstrowałeś łobuzie !!
  24. czesc malenstwo od razu mi lepiej :> tez sie ciesze daj cynka temu Twojemu leśniczemu niech by mnie odstrzelił a co to sie dzieje ze takie decyzje juz?? liczysz że Ci powiem?? aaa nie musisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.