Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka spokojnie przecież jestem spokojna nie można podejmować pochopnych decyzji o czym Ty do mnie rozmawiasz ?? :gwizdanie: chce cie troche pobudzic...bo coś dzisiaj masz zły dzionek..... :gwizdanie: pobudzić ??? no bo coś dzisiaj chyba dzionek nie teges co??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka spokojnie przecież jestem spokojna nie można podejmować pochopnych decyzji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka spokojnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a byłeś tu wcześniej a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;( nie pękaj w miedzyzdrojach sobie odkujesz jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku... ale morze zobacze [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________ok juz mnie nie ma no 3m sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dziękuję troszkę lepiej.Od wczoraj jadę na antybiotyku Mam nadzieję , że do weekendu się wykuruję bo wiosna idzie antybiotyk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a byłeś tu wcześniej a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;( nie pękaj w miedzyzdrojach sobie odkujesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cya[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________ a byłeś tu wcześniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podaj choć jeden przekonujący powód bo bede plakal ;( taaa ja tez ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyznam sie ze nie.....na film lukam... ja oglądam ale śpiący jestem więc nie wiem czy doczekam końca meczu posiedz razem znami jednym okiem to moze doczekasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyznam sie ze nie.....na film lukam...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ciekawe co się z Azunią dzieje...dawno jej na wlkp nie widziałem..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tym razem nie ja sie śmieje malenstwo nawet tak pod noskiem ? wcale-nawet pod noskiem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie no...i znowu ze mnie brecha... :ranting1: Polonistą nie jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo nie podkreśliło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i dlatego trafiłeś na foróm kture Ciem naóczy :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? no za***ista w hu... Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni bo pani od polskiego miała zielony długopis raczej miała bałagan w oczętach i odpusciła sobie no to wszystko wyjaśnia te Twoje byki wszystko zawdzięcza się szkole
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? no za***ista w hu... Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni bo pani od polskiego miała zielony długopis raczej miała bałagan w oczętach i odpusciła sobie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? no za***ista w hu... Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to ci nowość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co z majstrowałeś łobuzie !! zmajstrowałeś forum óczy a to przez tą lewą przeglądarke w ciąż mi błędy poprawia Fan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co z majstrowałeś łobuzie !!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc malenstwo od razu mi lepiej :> tez sie ciesze daj cynka temu Twojemu leśniczemu niech by mnie odstrzelił a co to sie dzieje ze takie decyzje juz?? liczysz że Ci powiem?? aaa nie musisz