Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. właśnie a propo stacji...ostatnio zalałem na zachwalanym shellu i powiem że szału jakiegoś nie było.... powiem szczerze że lepiej mi sie zbierał na Vervie chodz mało zachwalane...
  2. w złych miejscach tankujesz...
  3. forum telewizji tramp
  4. no narazie
  5. nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie: mów za siebie jest ten klimat hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie nie jade na spota :cool1: taka miła dziewczyna i kłamie
  6. nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie: mów za siebie jest ten klimat hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie
  7. nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie: mów za siebie jest ten klimat
  8. nie no zmień nick na wartownik drosdek
  9. jest Madas...powrócił
  10. cytaty sie pierdololą
  11. i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: uczyli, ale akurat Cię nie było... przepraszam... Witam i Damę Fan będę zbierać kasę CBA już Cię namierzyło...
  12. jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak jest cfaniak - dawaj 20 dychy było 5 a teraz 20 macie stawki większe niż na batorym
  13. Siemano Fantos [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:45_________________________________________________ oj slonko nie przejmuj sie gburem
  14. jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak
  15. jak juz to na bramie
  16. hej łobuzie
  17. moze jakies M jak Madas leci [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:22_________________________________________________ide na inhalacje ano faktycznie.... hehe M jak Madas
  18. Madas cos sie wciągnął w te tv...
  19. mi tez czasami nie wychodzi tak to juz jest
  20. ja próboje byc tylko miły...
  21. pustkami coś wieje... :gwizdanie:
  22. nad czym lub kim sie zatanawiasz??
  23. i już Ci nic więcej nie powiem spoko....i tak sie dopiero zjaża na spocie słowo jeszcze i wpier*ol :baseball:
  24. Piotrze co tam w deutchland słychać ?? [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:29_________________________________________________ i już Ci nic więcej nie powiem spoko....i tak sie dopiero zjaża na spocie
  25. malutka to teraz będziesz ,,lady in red"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.