Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie a propo stacji...ostatnio zalałem na zachwalanym shellu i powiem że szału jakiegoś nie było.... powiem szczerze że lepiej mi sie zbierał na Vervie chodz mało zachwalane...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w złych miejscach tankujesz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
forum telewizji tramp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie: mów za siebie jest ten klimat hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie nie jade na spota :cool1: taka miła dziewczyna i kłamie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie: mów za siebie jest ten klimat hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie: mów za siebie jest ten klimat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no zmień nick na wartownik drosdek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest Madas...powrócił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cytaty sie pierdololą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: uczyli, ale akurat Cię nie było... przepraszam... Witam i Damę Fan będę zbierać kasę CBA już Cię namierzyło...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak jest cfaniak - dawaj 20 dychy było 5 a teraz 20 macie stawki większe niż na batorym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano Fantos [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:45_________________________________________________ oj slonko nie przejmuj sie gburem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak juz to na bramie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej łobuzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze jakies M jak Madas leci [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:22_________________________________________________ide na inhalacje ano faktycznie.... hehe M jak Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas cos sie wciągnął w te tv...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi tez czasami nie wychodzi tak to juz jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja próboje byc tylko miły...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pustkami coś wieje... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nad czym lub kim sie zatanawiasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i już Ci nic więcej nie powiem spoko....i tak sie dopiero zjaża na spocie słowo jeszcze i wpier*ol :baseball:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piotrze co tam w deutchland słychać ?? [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:29_________________________________________________ i już Ci nic więcej nie powiem spoko....i tak sie dopiero zjaża na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka to teraz będziesz ,,lady in red"