Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też uciekam Miłej nocki Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzięki narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znalazłeś koszulki w dobrej cenie Fruita a mniej więcej koszta znasz koszulki juz razem z nadrukiem....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co Madas jakies w tyki na koszuleczki znalazłeś??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
paciorek, kimono, konika i spac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej malutka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ło, to do jutra starczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
,,ostatni mohikanin" nic innego ciekawego nie widze w tv narazie.... ooooo. na czym? dawno sie zaczelo? [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________ jedno jedno to chyba z rańca było .... no to to samo niedawno jakieś 15 min temu na TV4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jedno jedno to chyba z rańca było ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
,,ostatni mohikanin" nic innego ciekawego nie widze w tv narazie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łeee to ja mohikanina
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co ogląda ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taki tu dzisiaj znowu spokoj.... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa racja....no chyba ze naprawde lezałbym na sianie Madas co do A6 bo tez poluje...ale napewno nie w najblizszym czasie...ostatnio jednak cos mnie nadal ciągnie do czwóreczki Jak myslicie taka przecietna cena uzywanej B8 w jakich granicach sie miesci....nie mowie o klasie S poprostu z podstawowym wyposazeniem. A podstawowe wyposazenie na ta klase wg mnie jest zadawalające...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elo lo matko, co tak drogo? toz mieszkanie za to kupisz w poznaniu. fakt mieszkaniem nie pojezdzisz. no nie powiem....do krotoskiego bym sie wybrał na zakupy może kiedys...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo Elo [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 15:24_________________________________________________właśnie w kalkulatorze aut grzebałem....najtańsza Audiczka z silniczkiem...diesla wyszła mi 153 tys
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuuuuuuuuuuu, na fotke moglbys dlugo czekac potwierdzam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fan...do kiedy masz kasperskiego ?? Bo mi za 18 dni wygasa licencja....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitanko [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 09:59_________________________________________________ w 1,9 mozna sobie przeplukac pokrywe glowicy benzyna najpierw zwykla pozniej ektrakcyjna, jednak watpie w powodzenie, raczej wymiana i tylko na nowa. a co sie dzieje? No nic się nie dzieje....chyba pomyliłem pojęcia :gwizdanie: ale sorki za dobry w mechanice nie jestem hehe Chodzi mi dokładniej o rure od intercoolera co łączy turbawke....Czasem się spoci turbo i widac jakie ilości oleju...chciałem to wyczyscic i na nowo przykręcic ten wąż.A tak wszystko ładnie tyka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________ siema a to czemu??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Słuchajcie jest jakis sens przeczyszczenia ,,Odmy" ?? Niedługo będe olej zmieniał i tak sie zastanawiałem czy by odrazu nie powiedzieć żeby mi wyczyscili przyokazji tą odme ....co myślicie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby Ci ino za duzo w tryski nie lały 3maj sie [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________ cześć Madas siemanderko no to co dzisiaj grane :> a widzisz wiara sie gdzies rozleciała....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja idę na bilard na początek, a później się zobaczy