Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu pewnie czarne zioło zapalił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
domyśl się... ano....raczej sie domyslilem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: oj Wojtek Wojtek no co co :gwizdanie: do dla Was, żonatych dla mnie też? jak jesteś żonata to proszę Cię bardzo nie, żonata nie, ale mężatka, i mam teściową przemek niestety ani teściowej ani teścia nie miał okazji poznać.... a to czemu ?? [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:56_________________________________________________hehe a Fan chyba juz od 15 min czyta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siema siema słuchaj ty byłes na spocie teraz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: oj Wojtek Wojtek no co co :gwizdanie: do dla Was, żonatych dla mnie też? wszyscy juz zonaci ja niewiem co to sie robi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niemam alarmu... Ale u mnie od kierowcy jest duzo miejsca i swobodnie wymienie zarowke w przodzie...a ty mowisz ze u ciebie zajebene....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak centralke od alarmu?? no u mnie tez jest centralka ale alarmu nima [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:46_________________________________________________ :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no hej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to od strony pasażera troche sie nameczysz bo filtr powietrza....ale da rade zmienic bo juz to robilem a od kierowcy no to panie dojscie dobre no właśnie jak dziś podniosłem machę to się przeraziłem, bo nie mam pojęcia jak tam rękę wsadzić mowisz o dojsciu od pasazera ?No mi sie udało zmienic w sumie reke mam chudą to plus akurat gorzej jak w morde trzeba dac właśnie od strony kierowcy.., ja chudy niestety nie jestem tak właśnie myślę, czy dam radę bez odkręcania lamp od strony kierowcy?? Od strony kierwocy u mnie jest dojscie bardzo dobre ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przód jak przód....ale z tyłu jak mi pierdzieła to z początku niewiedziałem jak to wszystko rozbroic a wystarczyło tylko jedna sróbke odkręcić :gwizdanie: ale niema sie co dziwic....przyzwyczajony do fiacika, tyle śróbek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiem tak najgorzej nie jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to od strony pasażera troche sie nameczysz bo filtr powietrza....ale da rade zmienic bo juz to robilem a od kierowcy no to panie dojscie dobre no właśnie jak dziś podniosłem machę to się przeraziłem, bo nie mam pojęcia jak tam rękę wsadzić mowisz o dojsciu od pasazera ?No mi sie udało zmienic w sumie reke mam chudą to plus akurat gorzej jak w morde trzeba dac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to od strony pasażera troche sie nameczysz bo filtr powietrza....ale da rade zmienic bo juz to robilem a od kierowcy no to panie dojscie dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmienialem zmieniałem czy dobrze mi się o uszy obiło, że trzeba całą lampę wymontować ? nieeeee....a z której strony ci pierdykła??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba lampa musi wylatać eeeee nie trzeba....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmienialem zmieniałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ahahaha oooohhohoh aaaaaaaaaaaa [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:25_________________________________________________ cała przyjemność po mojej stronie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo jest za mała pojemność na Twoje ogłoszenie ke? nie no postów dużo pisze.... ale pewnie się liczy uczestnictwo w rozmowach na całym forum...[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:07_________________________________________________Dobra do szukam kogoś kto wrzuci tekst grzecznościowo jak chcesz moge pomoc...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może za mało piszesz/napisałeś postów .. na AKP trzeba chyab mieć ze 100 postów żeby coś sprzedać Pepin ma racje min chyba 100 postów...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mówcie że sie forum rozlatuje....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj niestety.... A z tylu coś dajemy ?? jeśli ktoś będzie chciał to sobie Nicka zrobi za dopłatą JA nawet za dopłata chce nicka na pelecach ale kozak...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czcionke sie zmniejszy [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:43_________________________________________________Azunia mi sie podpisze jeszcze na koszulce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba sie zdecyduje na nick swoj Ale jak bede zamawial to napewno min 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj niestety.... A z tylu coś dajemy ?? jeśli ktoś będzie chciał to sobie Nicka zrobi za dopłatą niewiedziałem ze nikus bedzie mial reklame nawet swoja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj niestety.... A z tylu coś dajemy ??