Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze jeszcze troche i ja wybywam :naughty: ALE WRÓCE :kox: :kox: ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... eee...ostatnio bylem na rynku u Was to mało co bym nie wrocil bywa na kreglach bylismy i tak jedno piwko, drugie, trzecie.....na piatym skonczylem chyba Pozniej na starego zesmy pojechali i z lekka jakos bylo nie teges
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze jeszcze troche i ja wybywam :naughty: ALE WRÓCE :kox: :kox: ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... eee...ostatnio bylem na rynku u Was to mało co bym nie wrocil
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze jeszcze troche i ja wybywam :naughty: ALE WRÓCE :kox: :kox: a dzisiaj przejezdzalem 2 razy kolo 7 zyczen ale niestety cie nie zastalaem.....wolne dzisiaij ?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:20_________________________________________________ jeszcze trochę i zmienisz nick, zobaczysz taaaa....i zamiast grupa wielkopolska...to,, kubus puchatek i przyjaciele"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I tak jak popołudnie Wam mija ?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:18_________________________________________________ sie masz Rakuś jaaazda sączysz?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:15_________________________________________________ sie masz Rakuś siema Maleństwo, Piechol maleństwo to tylko blind może do mnie mówić :tongue4: dobrze Malutka niech będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie, a co? ....ta jazda mnie zmyliła...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie masz Rakuś jaaazda sączysz?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:15_________________________________________________ sie masz Rakuś siema Maleństwo, Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć i czołem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obry obry [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 08:55_________________________________________________słuchajcie mam takie pytanko....będe niedlugo olej zmieniał...i sie zastanawiam czy nie kazać przyokazji im wyczyscic ,,odme" co myslicie?? Warto??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 08:39_________________________________________________siema Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
osz kurde to mozesz miec nie kontrolowane sytuacje....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
, doble doble [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:32_________________________________________________zaraz jade po chlebek to sie przekonam czy mnie nie klamiesz :gwizdanie: u mnie grała z rańca jak orkiestrea rubika [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:38_________________________________________________a tak co tam jak przestrzep....?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema !!! Kto z rańca w staje temu audiczka ładnie graje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic będe uciekał powoli....wszystkim miłej nocki życzę Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... sciemnia zawodowo interesująca fuszka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: ja to mam posłane od dawna :> ja tez ale lezec nima komu.... :gwizdanie: albo z kim??? no właśnie [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________ gdzie byłeś ? wylac wode z michy w ktorej moczylem przeszczep,bylem jeszcze zapalnac i zrobic sobie wyrko [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________ gdzie byłeś ? nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie oj,oj malenstwo no co ??? ja tez ciebie lubie ooo....czyzby zgadnij kotku co mam w środku... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: ja to mam posłane od dawna :> ja tez ale lezec nima komu.... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie byłeś ? nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie chyba tego robala masz na intensywnej terapi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kanieszna niema jak babcine- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale mam dobre ciacha....babcia piekła Jest tego towaru przyjade z nimi i zareklamuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kogo oko IVE- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wielkie oko patrzy....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo my jesteśmy koledzy z prawdziwego zdarzenia 3maj sie cieplutko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale na spota zawitasz?? bardzo bym chcial ale w jedna strone mam 800km eeeeh... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00