Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. dobrze jeszcze troche i ja wybywam :naughty: ALE WRÓCE :kox: :kox: ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... eee...ostatnio bylem na rynku u Was to mało co bym nie wrocil bywa na kreglach bylismy i tak jedno piwko, drugie, trzecie.....na piatym skonczylem chyba Pozniej na starego zesmy pojechali i z lekka jakos bylo nie teges
  2. dobrze jeszcze troche i ja wybywam :naughty: ALE WRÓCE :kox: :kox: ja też dzisiaj spadam na rynek i nie wiem czy wrócę... eee...ostatnio bylem na rynku u Was to mało co bym nie wrocil
  3. dobrze jeszcze troche i ja wybywam :naughty: ALE WRÓCE :kox: :kox: a dzisiaj przejezdzalem 2 razy kolo 7 zyczen ale niestety cie nie zastalaem.....wolne dzisiaij ?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:20_________________________________________________ jeszcze trochę i zmienisz nick, zobaczysz taaaa....i zamiast grupa wielkopolska...to,, kubus puchatek i przyjaciele"
  4. I tak jak popołudnie Wam mija ?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:18_________________________________________________ sie masz Rakuś jaaazda sączysz?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:15_________________________________________________ sie masz Rakuś siema Maleństwo, Piechol maleństwo to tylko blind może do mnie mówić :tongue4: dobrze Malutka niech będzie
  5. jeszcze nie, a co? ....ta jazda mnie zmyliła...
  6. sie masz Rakuś jaaazda sączysz?? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:15_________________________________________________ sie masz Rakuś siema Maleństwo, Piechol
  7. Cześć i czołem
  8. obry obry [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 08:55_________________________________________________słuchajcie mam takie pytanko....będe niedlugo olej zmieniał...i sie zastanawiam czy nie kazać przyokazji im wyczyscic ,,odme" co myslicie?? Warto??
  9. [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 08:39_________________________________________________siema Piechol
  10. osz kurde to mozesz miec nie kontrolowane sytuacje....
  11. , doble doble [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:32_________________________________________________zaraz jade po chlebek to sie przekonam czy mnie nie klamiesz :gwizdanie: u mnie grała z rańca jak orkiestrea rubika [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 07:38_________________________________________________a tak co tam jak przestrzep....?
  12. Siema !!! Kto z rańca w staje temu audiczka ładnie graje
  13. Nic będe uciekał powoli....wszystkim miłej nocki życzę Do juterka
  14. :gwizdanie: Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales... sciemnia zawodowo interesująca fuszka
  15. :gwizdanie: Madas....to czym sie zajmujesz bo mi nieodpowiedziales...
  16. to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: ja to mam posłane od dawna :> ja tez ale lezec nima komu.... :gwizdanie: albo z kim??? no właśnie [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________ gdzie byłeś ? wylac wode z michy w ktorej moczylem przeszczep,bylem jeszcze zapalnac i zrobic sobie wyrko [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________ gdzie byłeś ? nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie oj,oj malenstwo no co ??? ja tez ciebie lubie ooo....czyzby zgadnij kotku co mam w środku... :gwizdanie:
  17. to zrób też moje bo mi sie nie chce :kox: ja to mam posłane od dawna :> ja tez ale lezec nima komu.... :gwizdanie:
  18. gdzie byłeś ? nie wiesz???????? przecież dym Mu uszami idzie chyba tego robala masz na intensywnej terapi
  19. kanieszna niema jak babcine
  20. Ale mam dobre ciacha....babcia piekła Jest tego towaru przyjade z nimi i zareklamuje
  21. kogo oko IVE
  22. Wielkie oko patrzy....
  23. Bo my jesteśmy koledzy z prawdziwego zdarzenia 3maj sie cieplutko
  24. ale na spota zawitasz?? bardzo bym chcial ale w jedna strone mam 800km eeeeh...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.