Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? żona przełącza więc oglądam co leci czyli żona ma władze nad pilotem no na to wychodzi a ja sobie przy kompie siedzę i zerkam na TV .... przy okazji papierkową robotę zrobię i jakoś zleci wieczór ... a czym Ty sie Madas wogóle zajmujesz??
  2. Adam dam tobie numer do mojej mamy pewnie bedziecie mieli duzo wspolnych tematow :polew: taaa seriale znam dość dobrze .... te wieczorne oczywiście taaaa szczególnie na Movie24
  3. ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ?? żona przełącza więc oglądam co leci czyli żona ma władze nad pilotem
  4. ale na spota zawitasz??
  5. ale chyba na pół sie załapałeś....czy nagrywałeś ??
  6. no tylko wróć juz nakarmilem robaka dbasz o niego
  7. czesc Macieju [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ barwy szczęścia ..... będziesz palił cuś
  8. co na bierząco jestes w tym temacie ? na bank, oglada pewnie nawet powtorki
  9. co na bierząco jestes w tym temacie ?
  10. no prosze zaraz bedzie w HD
  11. noo musiałem poprawiać bo nawiasy gubicie aah ten skok techniki
  12. taaaa juz działa chwilowa usterka
  13. cos sie musialo sp***dolic bo chcialem poprawic i nadal tak samo bylo....
  14. no wiesz -taka ładna i coś gorszego byś chciał... pozostawiam to bez komentarza no co ładna żonka
  15. poprostu potrzebujesz pracownika
  16. A jak tam nasza solenizantka??
  17. bedzie dobrze zobaczysz :> na to wlasnie licze, tylko quwa najdziwniejsze bylo to ze rana sie zasklepila i dopiero wtedy wywalilo mi ten obrzek może dobrze nieoczyściłes....
  18. szału nie bydzie [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________wszyscy na mnie ja niewiem ...
  19. A pytanko z innej beczki....męczy ktoś tutaj konsolke??
  20. a tak jakoś wyszło :> mówiłam że odpuszcze ale mam z tego tyle radochy że nie moge :polew: zauważyłem :naughty: niewiedzialem że moge sprawić tyle zadowolenia
  21. standard
  22. biedny Rakuś :polew: :polew: i pomyśleć że to jeszcze nie koniec :nabijasie: :nabijasie: słodka jesteś skąd wiesz ???? eeee smiej sie smiej pozwalam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.