Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, ciemniejsze i cieniowane ale też wpadają w rude, szczególnie od góry :gwizdanie: tak tak, na pewno ale o co chodzi :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, ciemniejsze i cieniowane ale też wpadają w rude, szczególnie od góry :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia.....jak tam urodzinki jutro gdzie wyprawiasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no patrz pogadać nie można
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia też masz takie włoski jak w Avatarku....?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
?? no co o krzyzakow mi chodzilo...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wiesz że Maćko miał swoją Jagienke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a fajnie fajnie dzionek ok co u Azuni ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hi ho hiho ha [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:54_________________________________________________Sunia Azunia Lisiczka Spamowiczka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nie...narazie ogolnie spokoj w tym temacie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a sam sie zastanawiam ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czeeee Ludzie !!! Co taka cisza Wypinamy d*p...i jazda ...wyginam śmiało ciało.... Oooo Yeaaaa dzsisiaj jakos dobry dzien mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to milej nocki Ja tez uciekam Do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy - daj se siana, z tydzień by ode mnie waliło po tym majeranku :polew: :decayed: czosnek też można wkręcic... [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:40_________________________________________________a gdzie to sie wszyscy podziali....do 4200 jeszcze brakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na upartego moze by cos z tego wyszło [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:37_________________________________________________no tez sie zastanawialem dobrą godzine temu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.avg.pl/pobierz/filedir/inst/avg_free_stf_eu_90_790a2730.exe.html dobry jest?? Bo aktualnie uzywam kasperskiego.... mnie kaspersky wk***ia za te komunikaty do potwierdzania... AVG mam już kilka lat i 0 problemów. tylko skanowanie wyłączyłem... aha no to wyproboje....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4200 to pikuś Fan zapodaj swoje czarne zioło i damy rade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa jak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.avg.pl/pobierz/filedir/inst/avg_free_stf_eu_90_790a2730.exe.html dobry jest?? Bo aktualnie uzywam kasperskiego....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to mimo tego udanego dzionka 3maj sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo siema Nikus Sorki ze odrazu z pytaniem....myslalem ze nie zawitasz juz dzisiaj..... Mozna u Ciebie jakoś nabyc licencjat do antywira....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________ aleś pojechał to tak bezinteresownie było ?? nie wierzysz w moje dobre chęci??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________ aleś pojechał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz Malutka wszyscy Cię lubią...jedna wielka rodzina