Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niemartw sie nie ty jeden masz kaca w czoraj na kręglach bylem z ekipą a dzisiaj sie obudzilem jakbym kręglem w łeb dostał Haha Ja też byłem na kręglach ale cię nie widziałem ja się obudziłem z szokiem że w domu już jesteśmy hehe a gdzie byles na kreglach ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niemartw sie nie ty jeden masz kaca w czoraj na kręglach bylem z ekipą a dzisiaj sie obudzilem jakbym kręglem w łeb dostał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak...tak...uciekaj..... nieuciekam poprostu mam pobódke z rańca wczesną Może niedlugo Fan wleci to wędke zarzuci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra milej nocy dla Kolegów i Koleżanki Ja uciekam do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak możesz ??????????!!!!!!!! ja wiem ze mnie lubisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe z twojej strony pewnie nic dobrego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Mała też tak potrafie czesc malutka no cześć [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________ a co ?? tęsknisz czy jak ? nie no pytam....niewiem czy sie dodatkowo nieubezpieczyc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malutka co tam na spocie zawitasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Mała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a To chyba większość....chodz ja jak narazie niemam problemu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe do teściówki jedziesz?? :polew: a co to takiego :polew: tak poważnie to nie pamiętam jak wygląda teściowa no to moze i dobrze heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do teściówki jedziesz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja podobnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ze kto ma miec czystą ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wieczór
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj, bo będzie wpierd*l... spoko zaraz kombajn za trybi ... [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 18:05_________________________________________________a takie....przedewszystkim wzorzec nr 2 http://allegro.pl/item929231583_koszulki_audi_r8_q7_a5_okazja_cyfrowo_xl.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj lukałem na alledrogo i fajne koszuleczki trafiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokladnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja strózuje?? Niedawno kąpa uruchomilem ....dzisiaj bryki nieodpalałem tak jak mówiłem heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bieniek tak samo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no witam Madasku witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bo ja kumpel jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko