Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. zmniejsz jakość i będzie śmigać....
  2. no to ładnie ale coś za coś
  3. Yamaha brakowało jeszcze spalania ...
  4. Witam Szerokie Grono Kolegów
  5. ale niewiem czy dokładnie wiesz o co mi biega.....chodzi mi o te mini chlapacze z przodu pod osłoną nadkola a zderzakiem....coś jak guma lub plastik takie minichlapacze....[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 22:33_________________________________________________będe na spocie to dokładnie Wam pokaże.......
  6. napewno radspoiler....jak w pisuje na allegro to wyskauje owiewka tylnia.....
  7. ze jak....
  8. ja tam władce pierdzieli ogladam
  9. Ja polecam STP sam stosuje i wszystko śmiga jak należy
  10. co tam u młodego już lepiej ??
  11. Cześć Koledzy
  12. dobra ja też uciekam Do jutra Panowie Miłego klikania
  13. niemartw się zdąrze cię troche powkurzać Joke
  14. jutro wrócimy no bankowo heh [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:25_________________________________________________jak będzie to sie go podpytam czy jest montowana o zmiennej geometrii
  15. Wszyscy spadacie ....uuuu ;(
  16. a co z jego furą a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... generalnie przestaje sie z tym przejmować... czuje jakbym miał spust... latać lata to luz... przeczyszcze EGR-a jeszcze i zobaczymy co sie stanie... wowczas jeszcze raz zrobie diag turbo jestem jestem ... latam po necie a mam takie pytanko....czy w AWX jest turbinka o zmiennej geometri ??
  17. a co z jego furą a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... a rzeczywiście pytał kiedyś co może być ... i chyba Fan mu odpisał no możliwe.....Drosdek co ty tam robisz....spisz ??
  18. a co z jego furą a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało....
  19. drosdek jak tam bryka godo ??
  20. i dlatego mam no name na klapie zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe Ehh u nas trzeba by cały tył wymienić, te 4 rury nie zachęcają NIKOGO do wyścigów. Chociaż nie.. Dwóch się trafiło - Range Rover Sport i Skoda Superb. :wallbash: Yamacha to zrobimy przestrzep do mojego na bank kogoś zadziwisz
  21. i dlatego mam no name na klapie zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe
  22. sprzedać i kupić corse 1.2
  23. ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm zebys jej za nadto nie przetar ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3: Rako to jakis kolekcjoner grozb na kazdym spocie mu cos grozi... biedacwtwo gorzej jak sie wszystko nazbiera i wypierd... :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.