Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmniejsz jakość i będzie śmigać....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ładnie ale coś za coś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yamaha brakowało jeszcze spalania ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Szerokie Grono Kolegów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale niewiem czy dokładnie wiesz o co mi biega.....chodzi mi o te mini chlapacze z przodu pod osłoną nadkola a zderzakiem....coś jak guma lub plastik takie minichlapacze....[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 22:33_________________________________________________będe na spocie to dokładnie Wam pokaże.......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
napewno radspoiler....jak w pisuje na allegro to wyskauje owiewka tylnia.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ze jak....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam władce pierdzieli ogladam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
[B6 AVF] Który uszlachetniacz LM do czyszczenia pompowtrysków?
Ja polecam STP sam stosuje i wszystko śmiga jak należy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam u młodego już lepiej ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Koledzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja też uciekam Do jutra Panowie Miłego klikania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niemartw się zdąrze cię troche powkurzać Joke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro wrócimy no bankowo heh [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:25_________________________________________________jak będzie to sie go podpytam czy jest montowana o zmiennej geometrii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszyscy spadacie ....uuuu ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z jego furą a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... generalnie przestaje sie z tym przejmować... czuje jakbym miał spust... latać lata to luz... przeczyszcze EGR-a jeszcze i zobaczymy co sie stanie... wowczas jeszcze raz zrobie diag turbo jestem jestem ... latam po necie a mam takie pytanko....czy w AWX jest turbinka o zmiennej geometri ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z jego furą a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało.... a rzeczywiście pytał kiedyś co może być ... i chyba Fan mu odpisał no możliwe.....Drosdek co ty tam robisz....spisz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z jego furą a tak z pytalem bo cos tam mu turbo nie tak świstało....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek jak tam bryka godo ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i dlatego mam no name na klapie zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe Ehh u nas trzeba by cały tył wymienić, te 4 rury nie zachęcają NIKOGO do wyścigów. Chociaż nie.. Dwóch się trafiło - Range Rover Sport i Skoda Superb. :wallbash: Yamacha to zrobimy przestrzep do mojego na bank kogoś zadziwisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i dlatego mam no name na klapie zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprzedać i kupić corse 1.2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm zebys jej za nadto nie przetar ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3: Rako to jakis kolekcjoner grozb na kazdym spocie mu cos grozi... biedacwtwo gorzej jak sie wszystko nazbiera i wypierd... :>