Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyyy ale piecio dzwiówka?? bo jak nie no to kicha nie będzie można wyjśc...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm zebys jej za nadto nie przetar ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:42_________________________________________________w tej fieścinie jest kratka i nie ma z tyłu siedzeń i tam Rako będzie siedział na spocie :bicz3: hehe no sory ale fajnie to napisałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm zebys jej za nadto nie przetar ale muszę przyznać że ładne autko wizualnie .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście .... .... a już dla laski to w ogóle .... no i dobrze mi się jeździ po mieście ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja i tak ostatnio audi nie jeżdżę tylko Fiestą ... na dotarciu jest ... mega duży motor 1249 cm zebys jej za nadto nie przetar
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja chętnie bym sobie przyjął....A6C6 3.0 Quatro i wszystko by było gites no ja teraz w takie celuje ... oczywiście w Kombi .... może już wiosną pośmigam ja będe celował troszke pozniej...ale jak juz no to limuzynka Niewiem poprostu mi sie podoba i tyle heh [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:32_________________________________________________W klubie zawsze będe najważniejsze że 4 kółka z przodu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja chętnie bym sobie przyjął....A6C6 3.0 Quatro i wszystko by było gites
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to lepiej jechac ....spokojniesza głowa....teraz to roznie z tymi infekcjami...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ostatnio jednak znów coś zwolniło... wcześniej jakoś towarzystwo było bardziej nakręcone... P.S. Można klikać http://KFC-bon2.tk/147893.html kurde następny ..... a masz na bagneta od rakusia Rako Twoje grzechy zostały Ci wybaczone Tyyy a jakie ja grzechy miałem ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ostatnio jednak znów coś zwolniło... wcześniej jakoś towarzystwo było bardziej nakręcone... P.S. Można klikać http://KFC-bon2.tk/147893.html kurde następny ..... a masz na bagneta od rakusia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najwazniejsze że sie odnalazłeś :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na głelfa sie przechodzisz ?? ku.... aż mi się jezyk zaplątał to nie tak, B8 zostawiam, chcę zmienić drugie autko aaaa no to jest usprawiedliwienie To rozumiem ..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No my jesteśmy jak najbardziej za Jak się tylko zrobi cieplej to skaczemy do Berlina na obiad, by przy okazji zasmakować niemieckich Autobahnów i tam się spróbować a mówią że jest kryzys ....a tu wiara na obiad do niemiec jezdzi....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na głelfa sie przechodzisz ?? ku.... aż mi się jezyk zaplątał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra dajcie se po jednym i po kłopocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema sciema :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eh a taki był ładny ..... :gwizdanie: nie no joke nie na poziomie A tak na serio no to gosciu będzie musiał ładnie Ci wybulić z lekka ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa ja bede swoją niunia robił za lisa a oni będe próbować mnie dogonic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
25 kliknięć i z kobitą można isć bez strat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przemo a ty lakierowaniem się zajmujesz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra chłopaki macie po bagnecie odemnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no raczej...no nic zostaje szukać...[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 20:59_________________________________________________ ja też sprawdzałem z ciekawości czy jest coś takiego i nie widze... to jest element zderzaka czy nadkola ? no chyba raczej nadkola bo montowane jest do nadkola...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kieliszon deserowy rzecz jasna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzięki.... Ja caly czas szukam to na alledrogo ale narazie bez skutku [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 20:38_________________________________________________Uwaga jak mi znajdzie to ktoś....stawiam kielicha na spocie