Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
osz kurde z polskiego dobry nie bylem wiec to będzie wielki skrót......Fan wczoraj malutką zacinał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakiego wędkarza .... na rybach był z kimś Madas z lekturką jestes do tylu widze....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś a gdzie masz wędkarza??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a coś tam tworzył??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z bulgaria
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra dobra narazie niech na samych oklaskach się skonczy na pochwale przyjdzie czas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo Co dzisiaj tez wieczorne połowy... :gwizdanie: Fan jak tam wędzisko uszykowałeś?? może narybek sie znajdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema ponownie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra uciekam pozałatwiać co trzeba w lece później Tymczasem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja czytam LAST PAGE .. jak jest coś fajnego to przewijam .. jak są same cześć to wracam do pracy przeczytaj se z 2-3 ostatnie, hyhy dobry tak w ogóle ano w czoraj było jakby wesoło ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też się zwijam dobranoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: tee PMI chill out bebe Nikuś...Nikuś...Nikuś... taaaa....a mnie to gnębisz Ty musisz przeprosić ale za co ?? nie istotne - nie wiesz jak z kobietami? powiesz przepraszam i ok i znowu zacytował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3m się Maciek narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moja wina że branie nie wyszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: tee PMI chill out bebe Nikuś...Nikuś...Nikuś... taaaa....a mnie to gnębisz Ty musisz przeprosić ale za co ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie !! to od tego że dasz sie temu durniowi po twarzy lać i pierdoły gadasz malutka miło było spędzić z Tobą noc na kolanach... :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: tee PMI chill out bebe Nikuś...Nikuś...Nikuś... taaaa....a mnie to gnębisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nima co wesoło było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: i znowu ja winny zgubiłem sie o czy wy gadacie widocznie osprzęt był zasłaby bo zerwała sie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: i znowu ja winny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee na 2 baty szedł takze spoko jeden w zapasie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak Fan zacinasz ??