Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zbiera Ci sie łeezz kur....znowu narobilem se gnoju
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest szansa niema co zmarnować to jak wygranie w totka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego walisz no chyba nie ze mnie :gwizdanie: z Ciebie ??????? NIGDY !!!!!!! :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas to taki czarnoksiężnik z krainy oz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
JJEESSTTEEMM !!!! zaskocyla cie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikus dzisiaj oblukałem ten 2012 ....efekty za***iste co do samej fabuly no to srednio na jeza...ale spoko Przykry widok tych bryczek w samolocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz Rako a co ty tak malutką oddajesz bez walki :gwizdanie: bez walki?? 3 strone już chyba walcze nida rady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już wymiękam... [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:40_________________________________________________ no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz dzisiaj jestem niedostępny bo jest ten dzień hehehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra juz nic nie mówie bo czasem moge nie przezyc spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :polew:przyjeżdżaj u nas zawsze jest fajnie nawet jak nie jest [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________ Cóż za wzruszające zdanie :beksa: ta znowu swoje no bo "TA" już taka jest wyrobiła się na "Poznańskich salonach" przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi co chcesz przeglądać ?? Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :polew:przyjeżdżaj u nas zawsze jest fajnie nawet jak nie jest [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________ Cóż za wzruszające zdanie :beksa: ta znowu swoje no bo "TA" już taka jest wyrobiła się na "Poznańskich salonach" przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi co chcesz przeglądać ?? czy ja wiem.....choćby popychacze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :polew:przyjeżdżaj u nas zawsze jest fajnie nawet jak nie jest [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________ Cóż za wzruszające zdanie :beksa: ta znowu swoje no bo "TA" już taka jest wyrobiła się na "Poznańskich salonach" przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cóż za wzruszające zdanie :beksa: ta znowu swoje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś a co tam u Ciebie?? Słuchaj mam pytanko...mam viste....i teraz juz pobraly mi sie jak narazie wszystkie aktualizacje tj, service pack 2....powiedz mi idzie zrobic np. tak zebym po formacie juz niemusial aktualizowac tego samego od nowa?? Idzie zrobic jakąś kopie samych aktualizacji na Viscie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dlaczego?? Podaj chociaż jeden powód Przecież Ty nie miałeś jeszcze przyjemności poznać malutkiej ?? To co mi tu głupoty opowiadasz ????? Po pisaniu juz stwierdzam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa szczerze wymiękam ale watpie czy ktoś dałby rade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może być jeszcze lepszy niż jest ???? No jak Ci sie uda ??? Zaczynaj na tą kobite nima mocnych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki nikus [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 22:54_________________________________________________jak widzisz malutkiej troche chumorek próboje poprawić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i tak ma zostać jasne ? hehehe ok na ta chwile moze byc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty sam pewnie jak niewiasta jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: malutka Ty uważaj.....bo chinole juz maja patenta....i dziewictwo mozesz stracić nie raz uważaj do kogo podskakujesz ... oj no wiem no .... co tu teraz z Tobą zrobić ?? - WYŚMIAĆ !! czekaj czekaj zobaczymy jaka będziesz mądra na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty sam pewnie jak niewiasta jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: malutka Ty uważaj.....bo chinole juz maja patenta....i dziewictwo mozesz stracić nie raz uważaj do kogo podskakujesz ... oj no wiem no ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty sam pewnie jak niewiasta jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: malutka Ty uważaj.....bo chinole juz maja patenta....i dziewictwo mozesz stracić nie raz :polew: :polew: