Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jakby nie było to też jakaś odległość .... no najczesciej autem jezdze :naughty: wygoda przedewszystkim [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:32_________________________________________________dobra uciekam juz na serio bo będzie tragedia jutro heh Jeszcze raz narx
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jakby nie było to też jakaś odległość ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj no....poprawie sie A teraz zmykam miłej nocki narka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko teraz zagoszcze z Wami....to był mój pierwszy spocik musiałem ogarnąć co i jak ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co do juterka na nastepnym spocie jak bede, masz sie ladnie przedstawic bo inaczej zglosze do moderacji Ok Adam specjalnie dla Ciebie przyjde i uscisne ręke szefa [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:14_________________________________________________A tak wogóle to gicio czekam na następnego spocika bo zaczęło mi sie to podobac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic ja uciekam powoli Do juterka Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas to co na spociku temat koszulek rozumiem poruszy się ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a zaczeło sie przezemnie sesesese :gwizdanie: ja też miałem cyferki w nicku OoO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a zaczeło sie przezemnie sesesese :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to tymczasem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko ze brava w porownaniu z corsa jest troszke otla [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 22:19_________________________________________________corsa jak na ten silnik ma mala niedowage no fakt masą raczej przerasta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
105 koni to tak jak brava mojego ojca....Ale nawet sie zbiera nie powiem....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
letem się wykąpać za dużo nie skrobcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam panie słychać ? kuwa ale sie naprodukowaliście - z pół godz. czytałem te poezje a w porządeczku :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WITKA ZIOMY ! powitac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wicek zapomnialem dodac ze po zaliczeniu kursu masz uprawnienia na wszystkie (elektryczne, spalinowe jak i gazowe)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
400 zł w 2 dni Na lewo? Nieeee....normalnie wszystko na legalu [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:56_________________________________________________najpierw teoria w tym samym dniu tescik a na drugi dzien manewry na placu i jak wszystko siii zaliczysz to masz papiery w tym samym dniu No to muszę pomyśleć jakbyś sie zdeklarował to daj cynka Wizytówke mam gościa ja teraz u niego robie kurs elektryczny 1 marca mam egzamin na Grobla w poznaniu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co ty Łatwizna Żadko kto tam oblewa.... Jak chcesz moge dać ci namiary do goscia Według mnie opłaca sie...normalnie trwalo by to dluzej i o wiele drożej... [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:00_________________________________________________ Hej Mała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
400 zł w 2 dni Na lewo? Nieeee....normalnie wszystko na legalu [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:56_________________________________________________najpierw teoria w tym samym dniu tescik a na drugi dzien manewry na placu i jak wszystko siii zaliczysz to masz papiery w tym samym dniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
400 zł w 2 dni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja planuje na spota juz w letnich się pojawic.....no chyba ze pogoda psikusa zrobi ale nie podobno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ooo jest i Wicek przewodnik na spociku heh Siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa w tv raczej szału nima dzisiaj.... Ja dzisiaj kursik na widlaku ukończyłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano czasem wrecz sprzyja I tak Madas jak tam wieczorek mija ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Strzałka !!! no może i strzała .... ale gdzie reszta ano faktycznie....z lekka przeciąg tu