Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lukaszr napisz mu PW ok dzieki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo witam ponownie [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 20:44_________________________________________________słuchajcie mam takie pytanko...jak zakładałem konto odrazu wpisalem w nazwie ,,rako1987" teraz tak patrze i niema samego loginu ,,rako" więc chciałbym dokonać zmiany....do kogo mógłbym sie zwrócić o zmiane loginu?? bo sam tego dokonać nie moge jak sprawdzałem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra koledzy i koleżanki Ja uciekam Do potem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Malutka Jak tam urodzinki mijają ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak się zapowiadali mocno Elo Elo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo matko ...cały poznań bede musiał przebyć ale co sie nie robi hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikt z takich nicków mi się nie przedstawiał - odp - niet a miałes czas na przywitanie sie z wszystkimi ?? myślałem że odrazu poszłeś kielicha konsumować :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Madas Pepin narazie niestety nie wybieram się do Poznania....ale na bank rezerwuje jedną....i jak sie nie zgadamy wcześniej to napewno na spociku odkupie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no albo się zamówi standardowe albo też robimy swój projekt ja bym proponował z logiem ,,grupy wielkopolskiej''
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzeba jeszcze ruszyć ten temacik z koszulkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas, nastepnym razem trzeba aparata wziąć .. zrobić fotkę grupową i podpisać nickami ... fajnie że jest już ochotnik PS. Mam jeszcze 2 klubowe "wypukłe" naklejki ... z pierwszej edycji .. jakby ktoś chciał to na następnym spocie zapraszam 5PLN ooo to jeśli mozna ...ja z chęcią się skusze na jedną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano zgadza sie Wiesz czekałem na jakąs audiczke bo parking duży a nie wiedziałem gdzie dokładnie zawsze parkujecie i dlatego na poczatku czekałem na wiezdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Maciej Piotr Ciebie to kojaże akurat bo chyba stałeś koło mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra nic ja uciekam do jutra Panowie Jeszcze raz dzięki za spocik Było warto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to się nazywa zapodać w dupala
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem przyjemosci mogą drogo kosztować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa zlot jakby to powiedzieć bardzo dynamiczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już na leciakach :gwizdanie: ide sie wyłożyć do góry kołami bo jutro cały dzień i pół nocy za kółkiem spędze, narta pany no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapodacie termin to zmienię w podwieszeniu .... jak dla mnie to 4 kwiecień pasi :gwizdanie: to już na leciakach :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To kiedy następny spocik się szykuje ?? [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:41_________________________________________________ Narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No powitać Cały po nartach ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Piechol Ciebie to kojaże bo tylko jedna A3 była
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ano Widać kto był nowy ....ja pare razy kołowałem tu ti tam hehe My byliśmy 15:20 i trafiliśmy na obozowisko BMW i Hond 3 kółka zrobiliśmy no zauważyłem jak kołowaliście to sie skapłem że nowi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ano Widać kto był nowy ....ja pare razy kołowałem tu ti tam hehe