Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Powitać
  2. Madas za worek to ja niechce robić na spocie no nie przesadzaj :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 21:52_________________________________________________ NIKUŚ Joke
  3. Madas za worek to ja niechce robić na spocie
  4. a nawet dybry
  5. Joł A ten devil to na mnie ??
  6. mam nadzieję że tak, a czemu? a tak spytałem a Ty będziesz? ja tak
  7. mam nadzieję że tak, a czemu? a tak spytałem
  8. Azunia zawitacie na spocie ??
  9. jutro coś sie szykuje, w niedziele to będzie taki ruch heh no to dobrze A ten tłuczek to po ci ??[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 20:33_________________________________________________aaaaaha może za dużo kawy
  10. A to czemu ??
  11. jeśli chodzi o mnie to...jestem na etapie szukania pracy...więc walentynki..jakoś tak mnie w tym roku nie ruszają zbytnio eh..... wogóle człowiek taki leciutko poddołowany biedaku, a czemu masz doła? pracą z lekka sie przejmuje.....teraz jeszcze ta zima to wszystko stoi ;/ Mam nadzieje że jak najszybciej coś się ruszy z robotą....Ale spoko jeszcze nie jestem na etapie desperacji [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 20:25_________________________________________________A u Ciebie Azunia, boy jakąś małą częśc niespodzianki uchylił na walentynki ??
  12. jeśli chodzi o mnie to...jestem na etapie szukania pracy...więc walentynki..jakoś tak mnie w tym roku nie ruszają zbytnio eh..... wogóle człowiek taki leciutko poddołowany
  13. OoO Azunia a gdzie kwiatek?! :gwizdanie: No patrz ....już jest eh...ta moja pamięc
  14. OoO Azunia
  15. Cześć Koledzy i Koleżanki
  16. ano komenty zawsze miło posłuchać hehee [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:34_________________________________________________hmmm.... wszyscy poszli spać czy co....
  17. wicek tak lukałem właśnie na foto Sam dokonywałeś zmian optycznych w aucie ??
  18. ja juz mam dosc tego sniegu w domu odsniezac,w pracy tez rece juz mam jak pudzian bo osłone można stracić ja w tym roku śmigam bez płyty pod silnik...mam za niską zawieche na takie warunki nie trzeba było niskiego auta kupywac ....i gadaj tu z takim ludem ja juz mam dosc tego sniegu w domu odsniezac,w pracy tez rece juz mam jak pudzian bo osłone można stracić ja w tym roku śmigam bez płyty pod silnik...mam za niską zawieche na takie warunki a zwróciłem raz uwage....to tekścik.. nie trzeba było niskiego auta kupywac ....i gadaj tu z takim ludem ja mam na szczeście wporzo sąsiada i jak trzeba to odśnieżamy na zmiane bo sąsiad pewnie też ma niską bryke :> :gwizdanie: proszę nie cytować długich wiadomości :gwizdanie:
  19. Jak ten śnieg był jeszcze sypki to luzik ....ale jak to teraz zmarzło no to rewelacji już niema
  20. ja juz mam dosc tego sniegu w domu odsniezac,w pracy tez rece juz mam jak pudzian bo osłone można stracić ja w tym roku śmigam bez płyty pod silnik...mam za niską zawieche na takie warunki a zwróciłem raz uwage....to tekścik.. nie trzeba było niskiego auta kupywac ....i gadaj tu z takim ludem
  21. ja juz mam dosc tego sniegu w domu odsniezac,w pracy tez rece juz mam jak pudzian z odśnieżaniem to przejeba....U mnie to sąsiedzi zlewaja sprawe...Z tyłu nieodśnieżaja, jadą po śladach i sruuuu. A ja niski profil z przodu wiec musze większą cześc odgarnąć bo osłone można stracić
  22. no nie Ciebie jednego ;/ eh ...
  23. Sama bym sobie poradziła :laghing2: :laghing2: Jaka pewna Zawsze !!!! chyba od tych pniew rozstawie kolczatke [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 21:19_________________________________________________ elo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.