Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyćwiczony? [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 20:19_________________________________________________łapki mnie bolą ... ale lajtowo bo nie mam powera Madas nie koksuj sie tak....bo na A8 będziesz musiał się przerzucic albo Q7
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo jest Madbar siemanko Manetka zakupiona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zagadaj do czakiego na gg lub napisz mu pa priv....czaki22
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za nówkę ?? tylko, że ja muszę mieć do avanta i to jest troszkę inna bo z obsługą tylniego pióra no nówka to nie jest....chodz z wyglądu niema zastrzeżeń zadnych zadrapań.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A zagadałeś do czakiego?? ja u niego dostałem za przyzwoita cene Może tylko ze ja niechce sie bawic w czujnik spryskiwaczy....a czy komuś sie bedzie chciało to obejsc.....i jak juz obejsc to tak zeby było cacy .. nie nie zagadałem - masz jakiś namiar ? Jakby co daj na PW tak się właśnie zastanawiam nad spryskiwaczem i nie wiem czy robić to czy nie... W sumie na złość miałbym też dostęp do VAGa, ale wolałbym się tym sam nie zajmować... jak Tobie się uda obejść spryskiwacz to może też sobie do daruje... tu masz na gadu jego numer 4484241No ja niechce sie bawic w spryski bo mi osobiscie nie chodzi o kontrolke tylko najwiecej o zuzycie paliwa.... Aha i jeszcze pytanko jak to jest z ta kontrolka od przepalonej żarówki...bo u jednych działa a u innych nie o co kaman?? właśnie znalazłem w cenie 116 zł nówkę do avanta czekam na efekty waszej pracy to wówczas i ja zadziałam w tym temacie... kontrolka żarówki ja się nie wypowiadam, bo jeszcze mi się nie przepaliła więc nie wiem czy działa :gwizdanie: działa tylko na pelnym fisie jak juz.....ale teraz pytanko czy jak odblokuje pelny fis to bedzie tez dzialac....bo u jednych dziala a u drugich nie...i to jest ciekawe.A co jeszcze wogóle ciekawego jest oprócz wskazań zużycia paliwa??[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 19:26_________________________________________________116 zł ?? ja dałem 50 zł.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A zagadałeś do czakiego?? ja u niego dostałem za przyzwoita cene Może tylko ze ja niechce sie bawic w czujnik spryskiwaczy....a czy komuś sie bedzie chciało to obejsc.....i jak juz obejsc to tak zeby było cacy .. nie nie zagadałem - masz jakiś namiar ? Jakby co daj na PW tak się właśnie zastanawiam nad spryskiwaczem i nie wiem czy robić to czy nie... W sumie na złość miałbym też dostęp do VAGa, ale wolałbym się tym sam nie zajmować... jak Tobie się uda obejść spryskiwacz to może też sobie do daruje... tu masz na gadu jego numer 4484241No ja niechce sie bawic w spryski bo mi osobiscie nie chodzi o kontrolke tylko najwiecej o zuzycie paliwa.... Aha i jeszcze pytanko jak to jest z ta kontrolka od przepalonej żarówki...bo u jednych działa a u innych nie o co kaman??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A zagadałeś do czakiego?? ja u niego dostałem za przyzwoita cene Może tylko ze ja niechce sie bawic w czujnik spryskiwaczy....a czy komuś sie bedzie chciało to obejsc.....i jak juz obejsc to tak zeby było cacy ..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh ja nie student to nie jest warunek konieczny szkoda tylko ze na 2 miesiące....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh ja nie student
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co do roboty to lipa.....umowa o dzieło w tym od 7:00 do 19:00 w robocie od pn do nd Ale już nagraną mam robote w bolsie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madbar może się pojawił?? Doszła dzisiaj do mnie ta manetka pisze na priv coś nieodpisuje....niewiem czy sie podejmie tego fisa...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Koledzy i Koleżanki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia A Ty co taka wkurzona ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:29_________________________________________________Ok ja uciekam trzeba wypocząć przed jutrzejszym dzionkiem Narazie wszystkim I do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to masz co robić Madas a co jakieś doswiadczenie masz?? czy od kogoś sie dowiedziałes ze lekko nie jest ?? wystawiałem się kilka lat na targach ale robote ogolnie nie najgorsza?? oczywiście że jest ok .... tylko czasem jest zapiernicz z tego co widziałem .... ale nie narzekali jak się pytałem .... ja byłem po tej drugiej stronie jako zleceniodawca .... aha no spoko....jutro się obluka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to masz co robić Madas a co jakieś doswiadczenie masz?? czy od kogoś sie dowiedziałes ze lekko nie jest ?? wystawiałem się kilka lat na targach ale robote ogolnie nie najgorsza??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas a co jakieś doswiadczenie masz?? czy od kogoś sie dowiedziałes ze lekko nie jest ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bede pracował jako podwykonawca....konstrukcje skrecal A potem sprawdzał wytrzymałość dowciapna jestes
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bede pracował jako podwykonawca....konstrukcje skrecal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dobrze ja od jutra zaczynam robótke :naughty: zobaczymy co to będzie na tych targach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja od jutra zaczynam robótke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry PSZ i całej resszcie Co tam malutka jak dzionek mija ??? Dzięki -auto zrobione na zawołanie i wcale niedrogo ! :> Ano widzisz....Fan słuchaj mam pytanko.....zakupiłem manetke....chce zrobic pelnego fisa. Ale niechce kupywac czujnika za duzo bawienia.....idzie to jakoś obejść??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazinko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry PSZ i całej resszcie Co tam malutka jak dzionek mija ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkim