Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą Ja właśnie pije teraz kawę pijesz? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin musi się wzmocnić na noc :gwizdanie:
  2. Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą Ja właśnie pije musiby obgadać temat policyjny
  3. Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą
  4. Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ...
  5. czworokąt hahaa
  6. Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie
  7. cooooś pięknego B8 :naughty:
  8. wiem dosyć że spalony to jeszcze samochód zarekwirują
  9. a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie: :shocked: no to przejeb.... będziemy wszyscy siedzieć za te nielegalne wyścigi po KC -2 :polew: mnie nie było wtedy na spocie :gwizdanie: a podobno zawsze byłeś... pogłoski Madasa było słychać nawet w Szamo tak nadawał
  10. a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie: :shocked: no to przejeb.... będziemy wszyscy siedzieć za te nielegalne wyścigi po KC -2 :polew: mnie nie było wtedy na spocie :gwizdanie: ja tam wogóle zadnego kaca nie miałem więc nie brałem 2kc
  11. a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie: Nie wykorzystuje znajomości !!!! ale my mozemy wykorzystać sesesesesesesese...
  12. a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie:
  13. gdzie jest ta piguła z tych pniew co cewnik zakłada
  14. no jestem jestem ... o co biega ??
  15. gadam przez fona z/w
  16. Sie masz NIEZDZIERAJKI ze co?
  17. ja tam ciągle jestem
  18. nikuś co tam już po robocie ??
  19. Uszanowanko
  20. No nic ja uciekam Panie Panowie
  21. a Ty w szamo pracujesz??
  22. aha no to kawa tym bardziej konieczna :gwizdanie: Auto masz oznakowane ?? To poznam jak pojade do pracy czarne szybki i na ramce od rejestracji pseudonim.....
  23. aha no to kawa tym bardziej konieczna :gwizdanie:
  24. Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :> Ooo a gdzie imprezowałas ?? W Rycerskiej-Związki Policyjne imprezowały Oooo a co ty masz wspólnego z policją ?? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:32_________________________________________________ Rako, podrywaczu jaki tam ze mnie podrywacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.