Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą Ja właśnie pije teraz kawę pijesz? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin musi się wzmocnić na noc :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą Ja właśnie pije musiby obgadać temat policyjny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czworokąt hahaa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cooooś pięknego B8 :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem dosyć że spalony to jeszcze samochód zarekwirują
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie: :shocked: no to przejeb.... będziemy wszyscy siedzieć za te nielegalne wyścigi po KC -2 :polew: mnie nie było wtedy na spocie :gwizdanie: a podobno zawsze byłeś... pogłoski Madasa było słychać nawet w Szamo tak nadawał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie: :shocked: no to przejeb.... będziemy wszyscy siedzieć za te nielegalne wyścigi po KC -2 :polew: mnie nie było wtedy na spocie :gwizdanie: ja tam wogóle zadnego kaca nie miałem więc nie brałem 2kc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie: Nie wykorzystuje znajomości !!!! ale my mozemy wykorzystać sesesesesesesese...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a malutka to piguła? uwzaj bo ma w tyki w policji :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie jest ta piguła z tych pniew co cewnik zakłada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jestem jestem ... o co biega ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gadam przez fona z/w
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sie masz NIEZDZIERAJKI ze co?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hejka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam ciągle jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikuś co tam już po robocie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uszanowanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nic ja uciekam Panie Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty w szamo pracujesz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha no to kawa tym bardziej konieczna :gwizdanie: Auto masz oznakowane ?? To poznam jak pojade do pracy czarne szybki i na ramce od rejestracji pseudonim.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha no to kawa tym bardziej konieczna :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :> Ooo a gdzie imprezowałas ?? W Rycerskiej-Związki Policyjne imprezowały Oooo a co ty masz wspólnego z policją ?? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:32_________________________________________________ Rako, podrywaczu jaki tam ze mnie podrywacz