Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. a będziesz na spocie?? nie, z madasem w tym czasie na stoku w czechach będziemy Aha
  2. a będziesz na spocie??
  3. Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema. a co dokładnie Ci się dzieje? po nocy, ide do garazu odpalam bryke...no i jakby zapalał nie na wszystkie gary....telepie...i puszcza baka w odcieniu niebieskim....jakbym go zgasił i odpalił drugi raz no to zero problemu Ale znowu zauważyłem ze jak przeklucze raz kluczyk i go nieodpale po czym przeklucze drugi raz to odpali bez problemu....no jest mgielka szaro niebieska ale juz nie tak duza. Dodam że dzieje się to jak jest temp. od +5 w dół. trzeba by to zobaczyć i podłączyć vag-a ano właśnie....zostaje mi kogoś fatyga i uprzejmosć na spocie... na spocie będzie problem bo nikogo nie będzie z kompem z tego co wiem no to widze szału nima...
  4. Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema. a co dokładnie Ci się dzieje? po nocy, ide do garazu odpalam bryke...no i jakby zapalał nie na wszystkie gary....telepie...i puszcza baka w odcieniu niebieskim....jakbym go zgasił i odpalił drugi raz no to zero problemu Ale znowu zauważyłem ze jak przeklucze raz kluczyk i go nieodpale po czym przeklucze drugi raz to odpali bez problemu....no jest mgielka szaro niebieska ale juz nie tak duza. Dodam że dzieje się to jak jest temp. od +5 w dół. trzeba by to zobaczyć i podłączyć vag-a ano właśnie....zostaje mi kogoś fatyga i uprzejmosć na spocie...
  5. Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema. a co dokładnie Ci się dzieje? po nocy, ide do garazu odpalam bryke...no i jakby zapalał nie na wszystkie gary....telepie...i puszcza baka w odcieniu niebieskim....jakbym go zgasił i odpalił drugi raz no to zero problemu Ale znowu zauważyłem ze jak przeklucze raz kluczyk i go nieodpale po czym przeklucze drugi raz to odpali bez problemu....no jest mgielka szaro niebieska ale juz nie tak duza. Dodam że dzieje się to jak jest temp. od +5 w dół.
  6. Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:30_________________________________________________ spoko już sobie przetlumaczyłem.......,,świrus"
  7. no właśnie kur...a.... Po podpięciu Vaga idzie sprawdzić czy jest dobry ??[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:26_________________________________________________ bardzo... za mną w szczególności ...
  8. Hej Azunia Dawno mnie tu nie było :gwizdanie: a czym byłaś zajęta ?? dzisiaj? robieniem zebry ale tęskniłaś za nami no powiedz heh [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:23_________________________________________________ z tego co wiem to teraz na spocie nie będzie nikogo kompetentnego uuu.....tak mało wiary ma być ??
  9. Hej Azunia Dawno mnie tu nie było :gwizdanie: a czym byłaś zajęta ??
  10. Hej Azunia
  11. a co się dzieje...??[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:36_________________________________________________to co Panowie dałoby rade ustawić kąt w trysku na spocie?? bo z badaniem nie byłoby problemu.... Niewiem cholera czy pateraki mi dobrze ustawili kąt przy wymianie rozrządu...chodz wypierają się że oni nic nie zmieniali.... A mi cholerka ciągle teraz zimą po nocnym postoju rano puszcza bąka szaro-niebieskiego... chodz zauważyłem że jak dwa razy przeklucze kluczykiem to odpala bez problemu....Moze paliwo... No ale znowu cholerka jak jest ciepło to wystarczy jak raz przeklucze i pyko... Ja już rozkładam ręce....nikt nieumie dać odpowiedzi konkretnej co go może bolec heh
  12. hehe no patrz już by chciał mi lalke dusić
  13. chłopaki...mam pytanko...jak ustawić kąt w trysku ?? da sie to na spocie zrobić ??
  14. no chociaż jedna osoba
  15. Elo Elo jest tu kto ??
  16. Hejo !!!
  17. Jest srebro i najważniejsze :oklaski:
  18. Strzałeczka
  19. nikuś ale najważniejsze że lubisz tą robote Czyli jak bede potrzebował jakieś fleki do kompa to na pomoc moge liczyc jak będę mógł pomóc to jasne... jesteśmy przedstawicielem HP więc w tej marce mogę najwięcej... ale używek nie mamy jako tako... mogę załatwić nowe części po dobrych cenach spoko [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 23:20_________________________________________________No nic Ja zmykam Do juterka Nikuś miłej pracy mimo wszystko
  20. nikuś ale najważniejsze że lubisz tą robote Czyli jak bede potrzebował jakieś fleki do kompa to na pomoc moge liczyc
  21. fajna robótka....lubie sobie w kompie pogrzebac W sumie zajecie które najbardziej mmnie interesuje
  22. uuuu co tam robisz w tej robocie ??
  23. no to sie ładnie integrujcie potem :tongue4 będzie ładnie i wzorcowo :> niewątpliwie 100% satysfakcji :>
  24. Zaraz się ruszyło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.