Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a będziesz na spocie?? nie, z madasem w tym czasie na stoku w czechach będziemy Aha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a będziesz na spocie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema. a co dokładnie Ci się dzieje? po nocy, ide do garazu odpalam bryke...no i jakby zapalał nie na wszystkie gary....telepie...i puszcza baka w odcieniu niebieskim....jakbym go zgasił i odpalił drugi raz no to zero problemu Ale znowu zauważyłem ze jak przeklucze raz kluczyk i go nieodpale po czym przeklucze drugi raz to odpali bez problemu....no jest mgielka szaro niebieska ale juz nie tak duza. Dodam że dzieje się to jak jest temp. od +5 w dół. trzeba by to zobaczyć i podłączyć vag-a ano właśnie....zostaje mi kogoś fatyga i uprzejmosć na spocie... na spocie będzie problem bo nikogo nie będzie z kompem z tego co wiem no to widze szału nima...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema. a co dokładnie Ci się dzieje? po nocy, ide do garazu odpalam bryke...no i jakby zapalał nie na wszystkie gary....telepie...i puszcza baka w odcieniu niebieskim....jakbym go zgasił i odpalił drugi raz no to zero problemu Ale znowu zauważyłem ze jak przeklucze raz kluczyk i go nieodpale po czym przeklucze drugi raz to odpali bez problemu....no jest mgielka szaro niebieska ale juz nie tak duza. Dodam że dzieje się to jak jest temp. od +5 w dół. trzeba by to zobaczyć i podłączyć vag-a ano właśnie....zostaje mi kogoś fatyga i uprzejmosć na spocie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema. a co dokładnie Ci się dzieje? po nocy, ide do garazu odpalam bryke...no i jakby zapalał nie na wszystkie gary....telepie...i puszcza baka w odcieniu niebieskim....jakbym go zgasił i odpalił drugi raz no to zero problemu Ale znowu zauważyłem ze jak przeklucze raz kluczyk i go nieodpale po czym przeklucze drugi raz to odpali bez problemu....no jest mgielka szaro niebieska ale juz nie tak duza. Dodam że dzieje się to jak jest temp. od +5 w dół.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja stawiam że to kąt w trysku....;/ świeczki w porządku, aku 100% sprawny. Zostaje kąt....mam to tylko na zimnym silniku. No ale znowu nie zawsze heh. Ale jak juz sie pojawi to zatelepie i pusci bąka szaro-niebieskiego. Oleju nie bierze a jakby przepalał no to w czasie jazdy by sie pojawiał a tego problemu naszczęscie niema.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:30_________________________________________________ spoko już sobie przetlumaczyłem.......,,świrus"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie kur...a.... Po podpięciu Vaga idzie sprawdzić czy jest dobry ??[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:26_________________________________________________ bardzo... za mną w szczególności ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia Dawno mnie tu nie było :gwizdanie: a czym byłaś zajęta ?? dzisiaj? robieniem zebry ale tęskniłaś za nami no powiedz heh [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:23_________________________________________________ z tego co wiem to teraz na spocie nie będzie nikogo kompetentnego uuu.....tak mało wiary ma być ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia Dawno mnie tu nie było :gwizdanie: a czym byłaś zajęta ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co się dzieje...??[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:36_________________________________________________to co Panowie dałoby rade ustawić kąt w trysku na spocie?? bo z badaniem nie byłoby problemu.... Niewiem cholera czy pateraki mi dobrze ustawili kąt przy wymianie rozrządu...chodz wypierają się że oni nic nie zmieniali.... A mi cholerka ciągle teraz zimą po nocnym postoju rano puszcza bąka szaro-niebieskiego... chodz zauważyłem że jak dwa razy przeklucze kluczykiem to odpala bez problemu....Moze paliwo... No ale znowu cholerka jak jest ciepło to wystarczy jak raz przeklucze i pyko... Ja już rozkładam ręce....nikt nieumie dać odpowiedzi konkretnej co go może bolec heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe no patrz już by chciał mi lalke dusić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki...mam pytanko...jak ustawić kąt w trysku ?? da sie to na spocie zrobić ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chociaż jedna osoba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo Elo jest tu kto ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hejo !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest srebro i najważniejsze :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Strzałeczka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikuś ale najważniejsze że lubisz tą robote Czyli jak bede potrzebował jakieś fleki do kompa to na pomoc moge liczyc jak będę mógł pomóc to jasne... jesteśmy przedstawicielem HP więc w tej marce mogę najwięcej... ale używek nie mamy jako tako... mogę załatwić nowe części po dobrych cenach spoko [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 23:20_________________________________________________No nic Ja zmykam Do juterka Nikuś miłej pracy mimo wszystko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikuś ale najważniejsze że lubisz tą robote Czyli jak bede potrzebował jakieś fleki do kompa to na pomoc moge liczyc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajna robótka....lubie sobie w kompie pogrzebac W sumie zajecie które najbardziej mmnie interesuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuuu co tam robisz w tej robocie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to sie ładnie integrujcie potem :tongue4 będzie ładnie i wzorcowo :> niewątpliwie 100% satysfakcji :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaraz się ruszyło - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00