Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sama bym sobie poradziła :laghing2: :laghing2: Jaka pewna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co to dwóch na jednego ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a niewiem Ja z vipa no co Ty Lizus :polew: :polew: wyluzujcie drodzy koledzy i koleżanki Rakuś się poprawi :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a niewiem Ja z vipa no co Ty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest kategoryczny zakaz nabijania się z VIPA :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jutro z rana bede mial olimpiade zimową przed garażem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ma sie jeszcze tak utrzymać [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:36_________________________________________________ Sie masz PSZ no mam mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hejo Malutka Siemka Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie panikuj nikt narazie nie przekłada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee...ja tam już mam dość....białym kolorem już drogi odśnieżone że pozal sie...;/ by się chciało w pedał wcisnąc to zaraz choineczka na panelu a jak już wciśniesz i chwyci dobrze to przeguby idzie pogubić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli co spocik przekładacie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiem tak....gdzie ta wiosna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema koledzy i koleżanki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć dziewczyny Cześć chłopacy [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:45_________________________________________________Za dużo to lekturki niemam myślałem że będzie więcej heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będą się same gasić? do lodówki? nie chodzi o to ....zaoszczędzisz na prądzie to juz jakis plus tylko pamiętaj nie zakładaj energooszczędnej bo Madas testuje i mówi, że to nic nie daje dobra do jutra towarzysze... idę do wyra no narazie [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 21:39_________________________________________________Ja tez uciekam:) Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będą się same gasić? do lodówki? nie chodzi o to ....zaoszczędzisz na prądzie to juz jakis plus
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja gasiłem światło w pokoju ja gaszę w lodówce i k.urwa co otworze to znowu świeci... to nieotwieraj wogóle :doh1: a jak żarcie wyciągnę? ale to juz jest drugi problem.... [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 21:29_________________________________________________Nike....Madas by zaproponował Ci ledy wkręcić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja gasiłem światło w pokoju ja gaszę w lodówce i k.urwa co otworze to znowu świeci... to nieotwieraj wogóle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: no to zawęża pole poszukiwań a no kojarze :polew: :polew: a tak poważnie to znam pawlika i wiem gdzie siedzi... skojarzyłem go na zdjęciach... kuredu proszę Cię wrzuć 1,2 itd a nie na R jeździsz rako - uwierz, dobrze, że trafiłeś do Mana... moja prywatna opinia czyli co ....szału niema ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drosdek....jakby coś się zwolniło daj cynka......ja skladalem tam papierki juz mialem nawet isc na rozmowe ale robota trafila sie w Manie i tam 2,5 roku robilem.....a niewiem czy wlasnie nie byloby lepiej jakbym do komputronika odrazu poszedł...ale zycie..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
komputronik drosdek a montażystów nie potrzebujecie ?? z tego co mi wiadomo to nie... jakiś czas temu dużo osób z montażu zwolnili... tak na wołczyńskiej w centrali - sklep internetowy toś mnie pocieszył
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
komputronik drosdek a montażystów nie potrzebujecie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madbar no dobra wszystko ładnie pięknie ale coś ci się bedzie należało za tą zasługe.... Więc luz nic za darmoche. Jakbym chcial za ta robote cos brac, to bys sie nie wyplacil . Zrobie to dla przyjemnosci, bo lubie takie pierdoly, ale mozemy sie umowic, ze jakis deser postawisz w KC po robocie, bo kawy nie lubie, a piwa sie nie da, jak sie prowadzi Zobaczymy, ile czasu zajmie mi Rako, ale ogolnie nie ma problemu. spoko będzie deser
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyćwiczony? [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 20:19_________________________________________________łapki mnie bolą ... ale lajtowo bo nie mam powera Madas nie koksuj sie tak....bo na A8 będziesz musiał się przerzucic albo Q7 co Ty ja nie z takich ćwiczę dla siebie dla kondycji i utrzymania formy jakiejś .... jem fryty i wszystko co lubię ... nie ograniczam się do diet itp .... kiedyś i owszem ale ...stare czasy .... a no to luz....masz racje za krótko się żyje zeby sobie odmawiać wszystkiego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madbar no dobra wszystko ładnie pięknie ale coś ci się bedzie należało za tą zasługe.... Więc luz nic za darmoche.