Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziendoberek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja tez zmykam Do jutra !!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak z przypadku...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam jedną ... mogę Ci podarować ... przypomnij mi przed spotem no to do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikuś a co tam mnie na profilu odwiedzałeś?? chciałeś zobaczyć do kiedy mam przegląd autka ??heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze trzeba wygrywać .... o to w sporcie chodzi no tak to swoja drogą ale jakby nie patrzeć zawsze kase masz heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem się opłaca...wyjść na ring dostać po ryju i kase mieć z tego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czym nie będzie szału ?? z tym ze Cię o za jajca powieszą [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:31_________________________________________________ no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niech każdy gracz z litrem przyjdzie i wystarczy Oj nie wiem czy litr by wystarczył... 1l=20 strzałów... jest 70 pól na planszy, co przy średniej ilości oczek na kostce (3) daje około 23 kielonków... Wychodzi, że dla pewności każdy by musiał przynieść 2x0,7... A jak coś to by się grało jeszcze raz... 20 strzałów plus jeden strzał na glebe :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek powiem tak....szału nie będzie na spocie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas....ale ty byś cały czas gadał to jakbys mógł pic jedynym rozwiązaniem jest kroplówka no to już po nim... do góry kroplówka na dole cewnik :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas....ale ty byś cały czas gadał to jakbys mógł pic skąd wiesz jak na spocie nie byłeś no wiesz....drosdek tyle opowiadał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas....ale ty byś cały czas gadał to jakbys mógł pic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u siebie zmienił więc jakies doświadczenie ma Dobrze by było jakby Musashi też był....on pewnie jeszcze więcej w tym oblatany..dobrze mysle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja manete zamówiłem a Madbar ma mi zmienić....niby na spocie. Obym tylko autkiem spowrotem do chaty dojechał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty może być ciekawa [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:14_________________________________________________Madas proponuje na spotka tą gierke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślę co mądrego albo i nie.... napisać a tak poważnie to patrzę co jest ciekawego na temat modyfikacji komputera i szukam manetki do avanta hehe ja wlasnie kupilem ale do sedana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek....co tak ucichłeś ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niieee no ok już będe grzeczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie zasłużyłeś narazie :> Ehh.. Nie zasłużyłeś narazie :> za rok chyba 30-stka :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czil aut jaja muszą być tiaaaa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ehh.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą Ja właśnie pije teraz kawę pijesz? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin musi się wzmocnić na noc :gwizdanie: Szkoda mi Cie :> ale mi dosrała Nie no luz malutka zarty muszą być na płacz przyjdzie czas ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieeeee no co Ty