Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Dziendoberek
  2. No ja tez zmykam Do jutra !!
  3. a tak z przypadku...
  4. ja mam jedną ... mogę Ci podarować ... przypomnij mi przed spotem no to do jutra
  5. nikuś a co tam mnie na profilu odwiedzałeś?? chciałeś zobaczyć do kiedy mam przegląd autka ??heh
  6. zawsze trzeba wygrywać .... o to w sporcie chodzi no tak to swoja drogą ale jakby nie patrzeć zawsze kase masz heh
  7. czasem się opłaca...wyjść na ring dostać po ryju i kase mieć z tego
  8. z czym nie będzie szału ?? z tym ze Cię o za jajca powieszą [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:31_________________________________________________ no narazie
  9. niech każdy gracz z litrem przyjdzie i wystarczy Oj nie wiem czy litr by wystarczył... 1l=20 strzałów... jest 70 pól na planszy, co przy średniej ilości oczek na kostce (3) daje około 23 kielonków... Wychodzi, że dla pewności każdy by musiał przynieść 2x0,7... A jak coś to by się grało jeszcze raz... 20 strzałów plus jeden strzał na glebe :polew:
  10. drosdek powiem tak....szału nie będzie na spocie :gwizdanie:
  11. Madas....ale ty byś cały czas gadał to jakbys mógł pic jedynym rozwiązaniem jest kroplówka no to już po nim... do góry kroplówka na dole cewnik :polew: :polew:
  12. Madas....ale ty byś cały czas gadał to jakbys mógł pic skąd wiesz jak na spocie nie byłeś no wiesz....drosdek tyle opowiadał
  13. Madas....ale ty byś cały czas gadał to jakbys mógł pic
  14. u siebie zmienił więc jakies doświadczenie ma Dobrze by było jakby Musashi też był....on pewnie jeszcze więcej w tym oblatany..dobrze mysle
  15. No ja manete zamówiłem a Madbar ma mi zmienić....niby na spocie. Obym tylko autkiem spowrotem do chaty dojechał
  16. Ty może być ciekawa [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:14_________________________________________________Madas proponuje na spotka tą gierke
  17. myślę co mądrego albo i nie.... napisać a tak poważnie to patrzę co jest ciekawego na temat modyfikacji komputera i szukam manetki do avanta hehe ja wlasnie kupilem ale do sedana
  18. drosdek....co tak ucichłeś ??
  19. Niieee no ok już będe grzeczny
  20. Nie zasłużyłeś narazie :> Ehh.. Nie zasłużyłeś narazie :> za rok chyba 30-stka :>
  21. niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>
  22. czil aut jaja muszą być tiaaaa
  23. ehh.....
  24. Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie Następny sie gubi ej Mała ... Czego ???? to co z tą kawą Ja właśnie pije teraz kawę pijesz? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin musi się wzmocnić na noc :gwizdanie: Szkoda mi Cie :> ale mi dosrała Nie no luz malutka zarty muszą być na płacz przyjdzie czas ....
  25. nieeeee no co Ty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.