Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemasz drosdek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema !! Ooo cześć Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sam tego nie zrobisz... musisz lampę rozkleić... aaaa eeee szkoda bawienia ale dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zimno... brr no ja jeszcze nie miałem przyjemnosći zajżeć co tam na dworze.....a będe musiał sie ruszyć i troche bryke w środku odkurzyć eh. ja siedzę na stacji... +8st :gwizdanie: no to szału nima... [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:52_________________________________________________A właśnie mam pytanko.....czy w B6 idzie ściągnąc sam klosz od lampy przedniej??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zimno... brr no ja jeszcze nie miałem przyjemnosći zajżeć co tam na dworze.....a będe musiał sie ruszyć i troche bryke w środku odkurzyć eh.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widać cały czas w okularach słonecznych jezdził [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:46_________________________________________________ Elo Elo
-
[ALL B5] Problem z kontrolką płynu spryskiwaczy
ale ja tu coś nie rozumiem... a pompka podaje płyn ?? bo piszesz tylko o kontrolce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak wam dzionek się zaczął ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koledzy i koleżanki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też chętnie....bym skorzystał z podpięcia mojej niuni pod Vaga.... Licze na jakąś fachową pomoc.. [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 23:22_________________________________________________Dobra uciekam Panowie strzałeczka i do jutra Miłej nocki
-
[B6 AWX] Odchodzi boczna listwa przednich drzwi
Poprostu czekał aż mu sama odejdzie :gwizdanie:
-
[B6 AVB] Dziwne odgłosy po naciśnięciu padału sprzęgła
2000
-
[B6 AKE] Problem z uruchomieniem zimnego silnika
kolego a jak odpalasz to jakiś dymek puszcza?? Może paliwko się cofa...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:54_________________________________________________Dobra Panowie, ja zmykam, do jutra. Miłego wieczoru No dzięki i nawzajem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha czyli teraz Madas drosdkowi daje 5 zł , A drosdek Tobie 3 a mi 2 rachunek prosty tyle że jak Ty wrócisz z pustymi rękoma i nic nie załatwisz to pół biedy, ale jak ja pójdę odzyskiwać krwawicę to nie ma zmiłuj, za to z każdego odzyskanego biorę jeszcze 5% :gwizdanie: No niech będzie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha czyli teraz Madas drosdkowi daje 5 zł , A drosdek Tobie 3 a mi 2 rachunek prosty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie pytanko z innej beczki.....męczy tutaj ktoś konsole ??
-
[B6 AVF] Obawa o TURBO
I własnie tak jest na wyjściu do intercool..ra, tam jest wyciek.[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:14_________________________________________________ I własnie tak jest na wyjściu do intercool..ra, tam jest wyciek. JESZCZE jedno pytanko co oznacza sformułowanie ; "zrób logi" ??? kolego tym wyciekiem to ja bym sie nie przejmował, jak nie jest duzy to normalna rzecz, turbinka sie zawsze cosik spoci. Jak wszystko ładnie pyka to byle do przodu smiley Niema za dużo co szukać i dopatrywać się dziury w całym. Miej na uwadze że autko już też nie jest nówka z salonu smiley i ma prawo troszke już sie spocić heh good
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale mi kurw....smaku narobiliście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no coś tam widać [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:49_________________________________________________ tak folie Ja przeszło 2 lata jezdze i odpukac nie miałem problemów....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z policją jak narazie też nie mimo że z przodu mam smołe :gwizdanie: gorzej z przeglądem zawsze musze sie tłumaczyć moje czarne szybki u Ciebie przejda właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie.... To u mnie z przodu po bokach smoly niema....jak lukniesz na fotke to zobaczysz ze jest różnica są ciut jaśniejsze.... ja mam wszystkie 70% przyciemnione ale masz folie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z policją jak narazie też nie mimo że z przodu mam smołe :gwizdanie: gorzej z przeglądem zawsze musze sie tłumaczyć moje czarne szybki u Ciebie przejda właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie.... To u mnie z przodu po bokach smoly niema....jak lukniesz na fotke to zobaczysz ze jest różnica są ciut jaśniejsze....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a zebym to ja wiedział ha :gwizdanie: jak kupiłem to już były Mam jakąs nalepke z numerem na nich i dodatkowy dokument z nazwą foli.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moje czarne szybki u Ciebie przejda właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jaki tam spam My tu poważne dyskusje przeprowadzamy, komisje hazardowe się chowają