Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie Vito czy już wiadomo cos o terminie spota śniegowego na torze ? Jesli chcecie coś na Torze Poznań zorganizować, to działam tam jako instruktor Akademii Jazdy. Może zrobić wam szkolonko ? oooo coraz ciekawiej się robi :gwizdanie: sie wie Siema przemo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trochę pracy mam ostatnio więc staram się nawet w wolnych chwilach coś naskrobać ... ale są więksi poeci Wszyscy jesteśmy ludzmi interesu.... 350 :gwizdanie: Stawka Automobilklubu Wielkopolskiego. Ja za cały dzień pracy mam póki co 146 PLN na reke. Jak sie zoorganizujecie, to wytarguję lepszą cene. Ale warto, każdy po I kursie wam to powie. jest to jakaś propozycja myślę że można przedyskutować to na spocie widzisz Madas ja musze ceny negocjować
-
[B6 AVF] Obawa o TURBO
No dobrze że masz jakiś dowód....że to oni robili. A tak wogóle napisz co to za pateraki Ci to robili
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszyscy jesteśmy ludzmi interesu.... 350 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie Vito czy już wiadomo cos o terminie spota śniegowego na torze ? Jesli chcecie coś na Torze Poznań zorganizować, to działam tam jako instruktor Akademii Jazdy. Może zrobić wam szkolonko ? Tyyyy to nie jest głupie... rabacik dla klubowiczów ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To kosztuje osz kurde :> Jeszcze troche to cba wp***dol..na spota :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: niezapomnij zabrać drobne na dostęp do słowa bo Madas kasuje :gwizdanie: nie nie .... zatrudniłem Drosdka ile mu płacisz na godzine ?? czy na akord ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: niezapomnij zabrać drobne na dostęp do słowa bo Madas kasuje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
21 jest spocik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cio Azunia?? niudzisz się ??
-
[B5 ADR] Zaświeciła mi się kontrolka od poduszek?
No jak ja zmieniałem fisa to po skręceniu wszystkiego nie miałem problemów z kontrolką..... Ale tak jak kolega wyżej pisze....podłącz skasuj i powinnło być po problemie
-
[B6 AVB] Dziwne odgłosy po naciśnięciu padału sprzęgła
No u mnie cenka wymiany sprzęgła zamknęła się w 1000 zł. Ale wrażenia bezcenne Wymieniałem na Sachs
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hejo Cio tam słychać u z motoryzowanych ?? Ja już w domu...dzisiaj niuni ała robiłem...Odprysk mi się zrobił na lakierze przy nadkolu z tyłu. Ale naszczęscie mam lakier i zakropliłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra ja uciekam Będe później to tymczasem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok przyłóżmy że się skusze na 16 :gwizdanie: jakie oponki byście doradzali??....tylko prosze nie na mega niskim profilu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A powiedzcie jak to jest....jak ma ktoś zawieszenie ori....w stawi duży felunek...w tedy prześwit chyba jest większy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh na 18 to najpierw musiałbym zdjąć nadkola
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie rób tego błędu... a dlaczego ??Ogólnie przodzik mi siedzie ;/ może być nie przyjemnie na wysokim profilu....a opon niechce zmieniać bo są naprawde dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedyś widziałem fajne połączenie czarnego z chromem ale teraz tak lukałem i narazie nie widze już ich... Wogóle jak będe brał to raczej 15.....chce zachować raczej wysoki profil opony.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozstaw 5x112, a szerokość i ET to już osobna sprawa, pokażesz na forum to się coś poradzi Aaaa spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Są młodsi rako także ze spokojem A tak wogóle to powitać od rana wszystkich Siema Siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no arekkruk...bynajmniej jest zainteresowany prawda arek ?? Prawda, prawda... Tylko to dopiero na wiosne i zobaczymy jak będę z finansami wyglądał bo jeszcze oponki trzeba będzie letnie kupić... Ja też na wiosne alu będe kupywał....ale te ori zostawie na zimóweczki.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja piję Pepsi Mam parę spraw do ogarnięcia i dalej będę na forum pełnić służbę, ale dzisiaj nie będę tak długo jak wczoraj.... Ano sprawy trzeba poogarniać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia Cześć Rako co porabiasz? A właśnie kaweczke pije Za jakąś godzinke odpalam smoka i mykam do dziadka pomóc mu tam troche z porządkami A co u Ciebie ??