-
Zużyte tuleje tylnej belki
U mnie od niedawna zaczęło piszczeć i skrzypieć przy bujaniu auta na boki i na większych dziurach(to też może być wina tulei,może ktoś miał podobny problem?)dodam że amorki były wymienione na kyb
-
[B5 ADR] Coś tyka przy skręcie kierownicy
dodam jeszcze że byłem na sprawdzeniu zawieszenia i wszystko jest ok.A wydaje mi się że dźwięk wydobywa się z okolic dróżka kierowniczego jest coś tam co mogło by paść?
-
[B5 ADR] Coś tyka przy skręcie kierownicy
wydaje mi się że to nie przegub,bo by tykał przy skręcie non stop,a to tylko raz da o sobie znać przy skręcaniu w jedną ze stron
-
[B5 ADR] Coś tyka przy skręcie kierownicy
Witam wszystkich mam problem z autkiem,a mianowicie podczas skręcania kierownicy w lewą lub prawą stronę coś tyknie jeden raz i tak samo jest jeżeli pokręcę kierownicą energicznie-dzieje się to od strony kierowcy.proszę o pomoc
-
[B5 ADR] Środek do odgrzybiania klimy
kolego podjechałem do krysgumu za odgrzybienie wzięli 50zł a za sprawdzenie i nabicie klimy 150złodgrzybiają tym wurth http://moto.allegro.pl/item1089236121_wurth_serwis_odgrzybiacz_klimy_najtansza_wysylka.html
-
[ALL B5] Gdzie są zaworki do nabicia klimy
powinien być jeden zaworek z lewej strony chłodnicy
-
[B5 ADR] Środek do odgrzybiania klimy
szu szukałem i znalazłem,ale nic nie ma o preparatach
-
[B5 ADR] Środek do odgrzybiania klimy
witam koledzy chciałbym odgrzybić klimatyzacje,ale nie wiem jakiego środka użyć?czy lepiej się nie bawić i jechać do serwisu .proszę o radę
-
[B5 ADR] Jakie świece
teraz problem każdy poleca co innego
-
[ALL B5] Nagle przestało działać jedno z tylnich świateł
sprawdź żarówkę :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Padła Skrzynia co za cpc?
kolego szukaj na auto złomach lub allegro
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy
mi mechanik krzykną za wymianę wszystkich wahaczy 280zł
-
[ALL B5] Po wymianie 2 górnych wahaczy z lewej strony ściaga lekko na prawo
Zajrzyj do literatury Etzolda jak nie wierzysz jest tam to dobrze opisane. Wymieniałem osobiście górne wahacze gdzie wymontowałem amortyzator ze wspornikiem łożyskowym oraz dolne i nie ustawiałem żadnej zbieżności. też wymieniałem wahacze i nie musiałem ustawiać zbieżności wszystko jest ok
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
najlepiej by było wziąć 1,8 turbo,pali tyle samo co 1,8 a jeździ lepiej
-
[INNE] Mocny huk przy zjezdzaniu z garbu poprzecznego - prośba o diagnoze
a najlepiej jak podjedziesz na warsztat tam ci sprawdzą zawieszenie będziesz wiedział na 100%
przemek81
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta