Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemek81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie od niedawna zaczęło piszczeć i skrzypieć przy bujaniu auta na boki i na większych dziurach(to też może być wina tulei,może ktoś miał podobny problem?)dodam że amorki były wymienione na kyb
  2. dodam jeszcze że byłem na sprawdzeniu zawieszenia i wszystko jest ok.A wydaje mi się że dźwięk wydobywa się z okolic dróżka kierowniczego jest coś tam co mogło by paść?
  3. wydaje mi się że to nie przegub,bo by tykał przy skręcie non stop,a to tylko raz da o sobie znać przy skręcaniu w jedną ze stron
  4. Witam wszystkich mam problem z autkiem,a mianowicie podczas skręcania kierownicy w lewą lub prawą stronę coś tyknie jeden raz i tak samo jest jeżeli pokręcę kierownicą energicznie-dzieje się to od strony kierowcy.proszę o pomoc
  5. kolego podjechałem do krysgumu za odgrzybienie wzięli 50zł a za sprawdzenie i nabicie klimy 150złodgrzybiają tym wurth http://moto.allegro.pl/item1089236121_wurth_serwis_odgrzybiacz_klimy_najtansza_wysylka.html
  6. powinien być jeden zaworek z lewej strony chłodnicy
  7. szu szukałem i znalazłem,ale nic nie ma o preparatach
  8. witam koledzy chciałbym odgrzybić klimatyzacje,ale nie wiem jakiego środka użyć?czy lepiej się nie bawić i jechać do serwisu .proszę o radę
  9. przemek81 odpowiedział(a) na emilek001 temat w 1.8
    teraz problem każdy poleca co innego
  10. sprawdź żarówkę :gwizdanie:
  11. kolego szukaj na auto złomach lub allegro
  12. mi mechanik krzykną za wymianę wszystkich wahaczy 280zł
  13. Zajrzyj do literatury Etzolda jak nie wierzysz jest tam to dobrze opisane. Wymieniałem osobiście górne wahacze gdzie wymontowałem amortyzator ze wspornikiem łożyskowym oraz dolne i nie ustawiałem żadnej zbieżności. też wymieniałem wahacze i nie musiałem ustawiać zbieżności wszystko jest ok
  14. najlepiej by było wziąć 1,8 turbo,pali tyle samo co 1,8 a jeździ lepiej
  15. a najlepiej jak podjedziesz na warsztat tam ci sprawdzą zawieszenie będziesz wiedział na 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.