Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukapor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam pomogło dzieki
  2. Witam mam problem z ustawieniem piór wycieraczek zatrzymują mi się na połowie szyby nie dochodzą do końca nie mam pojęcia jak je ustawić, gdy okręcam i ustawiam do dołu to znowu za daleko się przesuwają do dołu proszę o pomoc
  3. lukapor odpowiedział(a) na lukapor temat w Układ Jezdny
    W sumie to mam do wymiany tylko 2 banany lewa i prawa strona i górny przedni prosty lewa strona i nie wiem czy kupić te 3 lepszej marki czy cały komplet np MS
  4. lukapor opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam musze wymienić wachacze w mojej audi co sadzicie o wachaczach kraft lub jakie polecacie
  5. Witam pytanie jak w temacie bardzo pilne prosze o pomoc
  6. Witam mam problem ze skrzynia zaczyna mi chrupac 3 czyli pewnie pora wymienic synchronizator. Narazie radze sobie w ten sposob, ze nie uzywam 3 biegu z 2 odrazu na 4 i mam pytanko dlugo tak mozna pojezdzic czy lepiej nie ryzykowac i wymienic odwlekam to gdyz troche krucho z kasa
  7. Witam mam problem ze skrzynia czasem gdy jade po nie równej drodze i chce zmienić bieg to cos mi blokuje ze nie mogę nawet wyjąć biegu. Czasem gdy stoi na parkingu i chce ruszyć bieg sie blokuje nie mogę go włożyć ale gdy troche go rozbujam to jest ok i wszystko chodzi lekko. co to może być???
  8. lukapor odpowiedział(a) na lukapor temat w Audi A4 B5
    Które polecacie w miare dobre jakościowo i cenowo
  9. lukapor opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam co sądzicie i amortyzatorach tej firmy oraz o końcówce drążka kierowniczego
  10. Znalazłem na 99% piszczy końcówka drążka kierowniczego można ja czyms nasmarować czy trzeba wymienić?
  11. to nie piszczało by wtedy jak bym krecił w prawo?
  12. Witam mam taki problem ze jak kreće kierownico w lewo czy na postoju czy w czasie jazdy to delikatnie piszczy mi cos ale tylko w lewo jak krece w prawo jest cisza
  13. to taki głos jakby jakas blacha szorowała
  14. Witam podczas jazdy i delikatnym skręcie kierownico w lewo cos zaczyna tak jakbym szorować w lewym kole może ktoś bedzie wiedział co to może byc
  15. Witam poszukuje nakładki nadkola do audi a4 1995r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.