Treść opublikowana przez lukapor
-
Jak ustawić wycieraczki
Witam pomogło dzieki
-
Jak ustawić wycieraczki
Witam mam problem z ustawieniem piór wycieraczek zatrzymują mi się na połowie szyby nie dochodzą do końca nie mam pojęcia jak je ustawić, gdy okręcam i ustawiam do dołu to znowu za daleko się przesuwają do dołu proszę o pomoc
-
Wachacze kraft
W sumie to mam do wymiany tylko 2 banany lewa i prawa strona i górny przedni prosty lewa strona i nie wiem czy kupić te 3 lepszej marki czy cały komplet np MS
-
Wachacze kraft
Witam musze wymienić wachacze w mojej audi co sadzicie o wachaczach kraft lub jakie polecacie
-
Czy skrzynia o symbolu DUK bedzie pasowała zamiast CPC?
Witam pytanie jak w temacie bardzo pilne prosze o pomoc
-
Brak 3 biegu
Witam mam problem ze skrzynia zaczyna mi chrupac 3 czyli pewnie pora wymienic synchronizator. Narazie radze sobie w ten sposob, ze nie uzywam 3 biegu z 2 odrazu na 4 i mam pytanko dlugo tak mozna pojezdzic czy lepiej nie ryzykowac i wymienic odwlekam to gdyz troche krucho z kasa
-
Problem ze skrzynią blokują sie biegi
Witam mam problem ze skrzynia czasem gdy jade po nie równej drodze i chce zmienić bieg to cos mi blokuje ze nie mogę nawet wyjąć biegu. Czasem gdy stoi na parkingu i chce ruszyć bieg sie blokuje nie mogę go włożyć ale gdy troche go rozbujam to jest ok i wszystko chodzi lekko. co to może być???
-
Amortyzatory KRAFT
Które polecacie w miare dobre jakościowo i cenowo
-
Amortyzatory KRAFT
Witam co sądzicie i amortyzatorach tej firmy oraz o końcówce drążka kierowniczego
-
Delikatny pisk przy skręcaniu w lewo
Znalazłem na 99% piszczy końcówka drążka kierowniczego można ja czyms nasmarować czy trzeba wymienić?
-
Delikatny pisk przy skręcaniu w lewo
to nie piszczało by wtedy jak bym krecił w prawo?
-
Delikatny pisk przy skręcaniu w lewo
Witam mam taki problem ze jak kreće kierownico w lewo czy na postoju czy w czasie jazdy to delikatnie piszczy mi cos ale tylko w lewo jak krece w prawo jest cisza
-
Szorowanie w lewym kole
to taki głos jakby jakas blacha szorowała
-
Szorowanie w lewym kole
Witam podczas jazdy i delikatnym skręcie kierownico w lewo cos zaczyna tak jakbym szorować w lewym kole może ktoś bedzie wiedział co to może byc
-
Nakładka nadkola poszukuje
Witam poszukuje nakładki nadkola do audi a4 1995r.
-
[B5 AHU] Nie działający klakson
inną ale przed założeniem działała
-
[B5 AHU] Nie działający klakson
Witam mam problem z klaksonem gdy kierownica jest ustawiona równo klakson nie działa ale gdy kręce kierownicą w miejscu działa i trąbi wymieniłem taśmę kierownicy i nic nie pomogło[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:07_________________________________________________nikt mi mi nie pomoze
-
[B5 AHU] Taśma Kierownicy
Witam muszę kupić nowa taśmę kierownicydo audi a4 b5 może ktoś wie ile kosztuje nowa??
-
[B5 AHU] Podsufitka czy warto od nowa okleić
Witam dzieki za rady nie bylo mnie tu troche a powiesz jaki material uzyłeś i gdzie kupiłes oraz jaki kolor
-
[B5 AHU] Podsufitka czy warto od nowa okleić
Witam mam zamiar nakleić nowy materiał na podsufitkę jeśli ktoś ma jakieś rady proszę o podanie może ktoś to robił i powie od czego zacząć z góry dzięki z apomoc
-
[B5 AHU] FIltr Paliwa pytanie
dzięki panowie
-
[B5 AHU] FIltr Paliwa pytanie
Witam zabieram sie do wymiany filtra paliwa i żeby prościej do niego się dostać chce odkręcić rure którą zaznaczyłem na zdjęciu mam pytanko czy nic sie nie stanie jeśli ją odkrece
-
[B5 AHU] Kody do radia
Witam nie posiadam kodu do radia audi beta autorevers jeśli ktoś może powiedzieć gdzie go szukac lub podac swój kod ewentualnie podać inny sposób z góry dziekuje
-
[B5 AHU] Amortyzatory magnum
te magnum moge miec w cenie 130 za sztuke
-
[B5 AHU] Amortyzatory magnum
co sądzicie o jakosci amortyzatorów firmy magnum potrzebne mi sa do audi a4 1,9 przód