Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy


manioaudi82

Rekomendowane odpowiedzi

50zł od wahacza?!!!! stary ty lepiej zmień mechanika bo jak sobie policzysz 8wahaczy po 50 to masz 400zł czyli nie wiele mniej od najtańszego zestawu wahaczy za 600zł. ja jak wymieniałem to za komplet zapłaciłem coś ok. 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł za sztukę? to ja już dużo kasy zaoszczędziłem :decayed:

jak masz głowę na karku to wymienisz sam, powiem nawet że zrobisz to lepiej niż nie jeden mechanik który nie zna zasady montażu takich wahaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jesz lepiej do ASO tam taniej wyjdzie :wink4: a mechanikowi powiedz, ze sie chyba z hu*** na głowy pozamieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO to za 1200zł wymiana z geometrią.pytałem wczoraj

a u mnie w mieście wymieniają za 200zł + geometria czyli około 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz samemu to tylko kwestia geometrii i wahaczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie :)

Otóż czeka mnie wymiana 2 wachaczy 1 prawy górny przedni drógi lewy górny przedni. Czy po tej operacji tez muszę wybrać się na sprawdzenie geometrii? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie :)

Otóż czeka mnie wymiana 2 wahaczy 1 prawy górny przedni drógi lewy górny przedni. Czy po tej operacji tez muszę wybrać się na sprawdzenie geometrii? :chytry:

jezeli nie przestawisz koncowki drazka to teoretycznie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie :)

Otóż czeka mnie wymiana 2 wahaczy 1 prawy górny przedni drógi lewy górny przedni. Czy po tej operacji tez muszę wybrać się na sprawdzenie geometrii? :chytry:

jezeli nie przestawisz koncowki drazka to teoretycznie nie

Chciałbym jeszcze zapytać jakiej firmy zamienniki polecacie? Kolega w zaprzyjaźnionym serwisie poleca mi FEBI :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołacze sie do tematu.... :good:

czy jest mozliwosc wymiany samej tulei w dolnym waczaczu???

chodzi mi o przod auta i ten wygiety wachacz czyli tylny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wymiany kompletnego zawieszenia we Wrocławiu to 300-350 zł a samych tulei sięnie opłaca wymieniać bo i tak przeważnie sworznie wahacza lecą szybciej także zabieg nie opłacalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniałem górne wahacze (4 sztuki) plus jedną końcówkę drążka kierowniczego. Koszt wymiany= 80zl z ustawieniem zbieżności :).Oczywiście wymianę robił mi mechanik.

Pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znajomy mechanik bo normalnie za samą zbieżność trzeba około 70-100 zł dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajomy mechanik. Tylko robiłem to na stacji diagnostycznej przy której prowadzą mały warsztat. Jestem u nich stałym klientem. Podstawowe pytanie zadają jak do nich przyjeżdżasz to czy przeglądy u nich robione, jak tak to masz ceny za robociznę tak jak 2 posty wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mechanik proponuje wymianę i ustawienie geometrii za 200zł a zawieszenie poleca mi firmy maxgear za 800zł niby jeden klient przejeździł nim 2 lata po wiejskich drogach które nie są najlepszej jakości z tylko ciekawe jaki przebieg zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wymianę robiłem sam na forum wszystko opisane czas pracy spokojne 4 godzinki wymienione wszystkie wahacze i końcówki drążków suwmiarką pomierzone wszystko i bez geometrii nie trzeba jechać nigdzie tylko trzeba mieć głowę na karku i zrobisz to sam pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wymianę robiłem sam na forum wszystko opisane czas pracy spokojne 4 godzinki wymienione wszystkie wahacze i końcówki drążków suwmiarką pomierzone wszystko i bez geometrii nie trzeba jechać nigdzie tylko trzeba mieć głowę na karku i zrobisz to sam pozdro

Podaj link gdzie to jest opisane, też czeka mnie wymiana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...