babcuk

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia babcuk

Reputacja

1. Ja jako klubowicz już bez audi tylko z passerati potrzebuję komplet hamulców (klocki tarcze,przód i tył) VW Passat b5 2005 1,9tdi AWX 130KM Kombi Firma Hamulców najlepiej ATE ewentualnie coś z tej pułki. Pozdrawiam.
  2. moja A4 w sejnach już pomyka dziadek jakiś kupił ale naklejeczki klubowej nie zrywałem :> :> :>
  3. no w czwartek przyjeżdża kupiec po auto a miałem wpaść na spota :> audi nie sprzedane a już nowe na podwórku oczywiście dla żony honda crv 2009r a ja jak zwykle TERRANO o was pamiętam ale ja w soboty tyram do wieczora a w niedziele grzebie nissana w błotku i piachu a wątki przeglądam co jakiś czas także jestem wierzący nie praktykujący (tak chyba też można) pozdrawiam.
  4. a ja był dzisiaj na giełdzie w ełku chciałem sprzedać a4 i kurna nawet nikt w koło nie kopną konkurencji żadnej nie było a niby kupcy tak gadają że za takie pieniądze dużo młodszego passsssata można kupić(chciałem 30tyś) to ja im że nową pandę niech se kupią. zbulwersowali mnie i poleciałem do dom.
  5. witam pany a ja szykuję się pomału do sprzedaży swej a4 trochę wysprzątam umyję porobię foty wystawię na allllllllllegro i podeślę linka no chyba że ktoś przed myciem zainteresowany to mniej roboty będę miał :> :>
  6. babcuk

[INNE] Problem z audi B4

no dzięki kolego pytałem w imieniu kolegi przekazałem twoje sugestie będzie działał pozdrawiam.
  7. babcuk

[INNE] Problem z audi B4

koledzy jak w Audi B4 rocznik 92 wyjąc stacyjkę i dlaczego nie świeci pdświetlenie zegarów mimo wymienionych żarówek,czy jest dodatkowy bezpiecznik na samo podświetlenie zegarów?
  8. za rok swoją będę sprzedawał to zbieraj kasę :>
  9. panowie wybaczcie ale nie dałem razy wyskoczyć do suwałek ale zacząłem się budować i wiadomo jaka pogoda dzisiaj była i kurna dopiero o 18 skończyłem. następnym razem obiecuję poprawę ;(
  10. jak byś przeczytał wątek od początku to byś wiedział
  11. ho ho witam panowie po latach to i ja się skuszę na mały wyjazd do Suwałek :> ps. a co za rezenko w plazie się szykuje??
  12. no ja nic nie wiedziałem bo nie czytałem ale przypadkiem się napatoczyłem może nie na długo ale ale karta podbita :> no i autem nie tym co trzeba ale żebym audi pojechał tam gdzie byłem to po wszystkich ze spota bym musiał dzwonić by mnie wynieśli z bajorka pozdrawiam tych z którymi nie zdążyłem się przywitać
  13. Babcuk ty pijaku!!! Boże Ciało jest 3 czerwca ups coś mi sie pojeb... a to w takim razie myślę że się zjawie jak ustalicie co i gdzie bo mnie tam rybka gdzie,jak będzie czas to się zjawię napewno
  14. panowie mnie nie będzie bo tak się stało że mnie matula urodziła 23 maja 30 lat temu i muszę się jej odwdzięczyć. sami rozumiecie także nie dam rady tym bardziej że impra już od piątku się zapowiada. jak ja nienawidzę poniedziałków :strzal: pozdrawiam wszystkich .
  15. co do taksówkarzy to w każdym audi i pasacie wali zawiecha bo po co wydawać pieniądze jak lepiej zarabiać i dlatego kombinują zamiennikami. według mnie oszczędny dwa razy płaci i tyle :>