Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie rozmiary felgi i opon - koła zimowe.


dn501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 Avant. Ze względu na to, że auto przyjechało z Włoch nie mam kół na zimę. Obecny rozmiar opon 235/45/17.

Moje pytanie jest następujące, jakie wymiary fabryczne miała felga stalowa w A4 B6 Avant i w jakim rozmiarze były fabryczne opony zimowe na takich felgach?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż 15" 195/65 h*jowo wygląda zwłaszcza po 17" ale to tylko na zime.a przyczepność do drogi znacznie lepsza. niż na szerszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka felga będzie dobra?

http://allegro.pl/felgi-stalowe-16-7j-et42-vw-audi-a4-a6-seat-skoda-i1262069967.html

A opony do takich felg:

205/55/16

czy

215/55/16 ?

Pozdrawiam.

205/55/16 będzie dobra :wink4: Ale kurde ceny felg to mają z kosmosu :wallbash: Ja za komplet stalówek 16" dałem 180zł a tu jedna 120złx4 to jest 500zł. Za tą cenę się już kupi jakieś alu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tamtym roku dałem 100zl(fuks) wszędzie były po 120zł ,do astry f 14" dawałem 50szt.po znajomości, kolega Bulczas ma mega znajomości :good:

Trafiła się okazja to się nie zastanawiałem :wink4: Teraz sezon to wiadomo że wyskakują z cenami z kosmosu :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A jeszcze jedno pytanie czy to normalne, że mój zapas ma rozmiar 7x16 et37?

Mozliwe wychodziły takie felgi :wink4: Ciężko takie dorwać bo sam takich szukałem :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze śmiało mogę wkładać takie felgi?

http://moto.allegro.pl/felgi-stalowe-5x112-komplet-vw-b-6-audi-warszawa-i1282742417.html

Nie będzie zaniżało ani nic?

Opony na to 205/55?

Opony takie jak podałeś. A felg poszukaj tańszych bo tutaj cena z kosmosu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...