Treść opublikowana przez djkuna
-
[B5 1Z] Sprężyny 1BE
jeśli masz vin tego avanta to zadzwoń do aso i powiedzą co i jak, ja zadzwoniłem i się wszystkiego dowiedziałem na temat kropek u siebie ale z avanta do sedana to chyba nie bardzo
-
[ALL B5] Zmiana twardego zawieszenia na miększe
otto18 za zawierciem masz wypasiony szrot,ja jak pytałem o sprężyny kolo powiedział mi 350zł za kpl. z amorami
-
[B6 AWX] Pytanie o sprężyny - czy pasują?
musisz zerknąć na kolory u siebie bo rodzajów jest hoho
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
ja założyłem tarcze ferodo+ klocki textar, hamulce brzytwa :good:i cena jest git
-
[ALL] Czy to oryginalny box?
ja to wyjąłem bo 110 mi styka ,ale może bym to komuś opylił
-
[ALL] Czy to oryginalny box?
wyjąłem coś takiego z auta na kostkach są oznaczenia: 3A0 973 734(logo vw)Germany, druga: 3A0 973 834(logo vw)Germany czy to jest ori box, czy jakieś inne ustrojstwo???
-
[B5 AFN] Podgrzewacz wody / płynu chłodzącego - jakie świece?
chyba mam ten sam problem
-
[B5 AFN] Problem z wielkością kół letnich
ja mam ori amory i sprężyny Eibach i jest ale przeszła mi myśl o z mianie na ori 1BA
-
[B5 AFN] Piszcząca rolka lub pasek
za INE 210zl, ori 370zl już sam nie wiem
-
[B5 AFN] 225/40/r18
konieczna przeróbka----- zawiecha w dół , chyba że lubisz kozy
-
[B5 AFN] Piszcząca rolka lub pasek
to co sądzicie o tej INIE, warto???
-
[ALL] Audi A6 1,9TDI AFN - jakie świece
ja kupiłem beru w sklepie 25zł/szt założone tamtej zimy i już nie pali na wszystkie , a gość polecał boscha
-
[B5 AFN] Piszcząca rolka lub pasek
u mnie też chyba napinacz padł, jak dzisiaj patrzyłem to przy pracującym silniku napinacz stoi w miejscu a pasek(na tym najdłuższym odcinku miedzy napinaczem a kołem pasowym) skacze jak diabli, popatrzyłem do firmówki i tam skacze napinacz a pasek idzie równo. stąd moja diagnoza czy napinacz firmy ina jest ok, i czy był montowany na pierwszy montaż(tak powiedział kolo w sklepi)????
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa - niepokojące dźwięki
panowie! chciałem odgrzać temat bo dzisiaj usłyszałem takie dzwięki u siebie, zdemontowałem osłonę rozrządu i dalej to samo. miał ktos podobne objawy???????
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
sprężyny mają jakieś kolory?? jakie ma 1BA a jakie 1BE??? muszę wiedzieć czego szukać na szrocie :>
-
[ALL B5] Tarcze hamulcowe
ja założyłem Ferodo DDR-320 kpl. 175zł + Textary hamulce są :good:
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
ja też zamierzam zmienić na ori bo kupiłem na eibachach +ori amory, ale teraz to już nie wiem które mam założyć 1BA czy 1BE może coś poradzicie (a jaka jest między nimi różnica)???
-
[ALL B6] 1BE + sprężyny eibach -30 w avancie.. ma ktoś foto?
ja mam na eibachach i ori amorach i jest idealnie
-
[B5 AFN] Cykanie, świerszczenie na zimnym- nowy filmik
a ja zmieniał na getsa bo konti piszczy,mam nadzieje że pomoże
-
[B5 AHH] Wymiana tarcz i klocków jakie?
to do tych tarcz może być premier? czy lepiej tarcze trw?
-
[B5 AHH] Wymiana tarcz i klocków jakie?
no szok powiem tylko tyle, chyba skoczę do nich do sklepu
-
[B5 AHU] Pytanie o przewód od turbo
a czy słychać jakiś dziwny świst przy dodawaniu gazu?
-
[B5 AHH] Wymiana tarcz i klocków jakie?
sołtys85 -czytaj dokładnie aukcje,ja nie znalazłem podobnej ceny za sztukę------ale czy to ważne, dla mnie są po tyle :>
-
[ALL] 225/40/18 na zime jeździł ktoś
u mnie była porażka, ale może przez to że nie są nowe teraz mam 16" i jest
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja już zapodałem bo w tamtym roku ledwie do domu się doczołgałem(225/40/18") bezpieczeństwo to podstawa