Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Wymiana tarcz i klocków jakie?


GAJOSTOMASZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Panowie muszę wymienić tarcze i klocki na przednią i tylną oś tylko nie wiem jakie i co mi będzie potrzebne jeszcze.

Interesują mnie tarcze: BREMBO+KLOCKI FERODO lub TRW

Czy moglibyście mi podać linka do aukcji części, które będą mi potrzebne, ponieważ nie chciałbym popełnić błędu w zakupie.

Jeżeli będzie mi coś jeszcze potrzebne oprócz tarcz i klocków to też napiszcie bo nie wiem jak z piastą i łożyskiem.

Jutro wstawię foty zacisków.

Pozdrawiam Tomasz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany milion razy wystarczy poszukać.

Podaj numer vin koledze TOM77 z forum a poda Ci ceny w konkurencyjnej cenie.

Ewentualnie napisz do gścia z allegro magiczny2 i zadaj pytanie na PW i będziesz miał bardzo dobra oferte.

Musisz wymienić łożyska w tylnych piastach przy wymianie tarcz.

Firmy tak jak pisałeś ferodo/ TRW/ Bosch/ ATE (tylko klocki bo tacze mają kiepskie)/textar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze ktos moze napisac ze robie sie nudny i sie powtarzam ale pakuj wszystko Bosch-a :good: :good:

TRW to tez bardzo dobry pomysł :good: :good:

Mikody proponuję perforowane i nacinane :wink4:

tutaj przykładowy link jaki maja te tarcze wzór,

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/61/28/46/1261284691

cena jest bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powitać , możliwe jest tzw. zagotowanie klocków??? dziś miałem jakiś taki dym z hamulców przy kilku dohamowaniach , pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powitać , możliwe jest tzw. zagotowanie klocków??? dziś miałem jakiś taki dym z hamulców przy kilku dohamowaniach , pozdro

jakie masz klocki?[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:25_________________________________________________

rezygnuję z brembo koleś z warsztatu mnie przekonał, ferodo ddf 320-140zł, a co sądzisz o trw df 2652-120zł??

za sztuke czy za komplet?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuj klocki ferodo premier a tarcze to juz jakie chcesz najwazniejsze sa klocki, jak sam bedziesz wymienial kup smar miedziany posmaruj czesc pracujaca z tloczkiem, ja wymienialem z 2 miechy temu, poczatek piszczaly ale sie dotarly i teraz jest ok, mam tylko chyba jakies problemy z zaciskami bo puka cos w jednym jak hamuje na niskich predkosciach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, zajrzę co tam siedzi (od m-ca mam tą ślicznotkę swoja aż tak głęboko nie zaglądałem :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za sztukę, a klocki premiery 140zł, myślę że ceny są ok. zauważyłem że stare tarcze jak są zimne jest ok a jak się nagrzeją to zaczyna bić, może są zbyt cienki a nie krzywe! :mysli: ale i tak do wymiany(TRW+FERODO PREMIER) :>

Cena troche powalająca bo na allegro chodza po 170zł za komplet.

Cena na klocki jak najbardziej ok jak oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...