-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Napisałem "co sądzicie" w odniesieniu do wypowiedzi sprzedawcy a nie z zamiaru zakupu ich i montażu. Może ta informacja komuś się przyda. pzdr
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Hej, zapytałem o te listwy i są wykonane z: cytat sprzedającego "Wykonane są z żywic epoksydowych dobry materiał szczerze nie miałem jeszcze zastrzeżen co do wykonania tych listw dopiero co wystawilismy je na allegro poniewaz od kilku lat mamy stałych odbiorców którzy sprzedają je w UK Pozdrawiam" CO sądzicie?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ile kosztował poprawa mocy ? tez się przymierzam
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
a tak z innej troszkę beczki, jakie dystanse proponujecie zeby było ładniej?
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
witam! Dawno nic nie pisałem, wrzucam więc aktualną fotkę już na felgach 17" firmy MAM i oponach BRIDGESTONE POTENZA W przyszłym tygodniu gleba, sprężyny kupione (H&R). Powoli zaczynam spełniać swoje marzenia w końcu mam trochę czasu na to... Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Sprężyny H&R ozn. 29369- 2
Witam! Czy ktoś posiada A4 B6 na tych właśnie sprężynach? Pytam o model Sedan. Jeżeli ktoś posiada może podesłać zdjęcia jak jest nisko? Właśnie takie kupiłem i wg. producenta one pasują do Audi o sile nacisku na przednią oś powyżej 1051 kg. Chciałbym zobaczyć jaki jest rezultat po zamontowaniu Pozdrawiam tomus1985
-
[B6 AWX] Pytanie o sprężyny - czy pasują?
Witam! Czy te sprężyny pasują do A4 B6 2001 rok silnik 1,9 AWX? Proszę o pomoc, pozdrawiam http://allegro.pl/komplet-sprezyn-s-line-20mm-1be-do-audi-a4-i1500317315.html [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 19:46_________________________________________________pomoze ktos?
-
Polecane opony letnie
witam! szukam opon tak do 1000 zł w rozmiarze 225/45/17 jakie polecacie? czy firma nexen robi dobre opony? nowke mozna kupic 250 za sztuke:) pozdrawiam...
-
[B6 AWX] Proszę o opinie dotyczącą tej felgi
I dalej nic nie wiem, jeszcze jakies sugestie?
-
[B6 AWX] Proszę o opinie dotyczącą tej felgi
a co sadzicie o tych felgach? http://www.allegro.pl/item1107361516_nowe_felgi_aluminiowe_17_5x112.html
-
[B6 AWX] Proszę o opinie dotyczącą tej felgi
http://www.allegro.pl/item1101379662_2509_felgi_alu_17_5x112_audi_chrysler_ford_seat_vw.html proszę o opinie odnosnie tej felgi, jakośc wykonania, itd.... pozdrawiam i dziekuję
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
Chrom mi siępodoba a zmienie kiedy mi sie znudzi... a "dupe" już mam, heheh
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
ramka pod radiem musiałem dac bo kupilem oryginalne ale bylo troche zniszczone i wsadzilem tam listwe zeby troche to niedociagniecie zaslepic, ramki wokol szyb sa nieoryginalne co mnie bardzo wkur.. jak przyciemnie szyby wtedy je zdjeme, a co do chromu wszedzie tam gdzie wymieniliscie, to Panowie prosze bez przesady co moze jeszcze klamki chromowe i moje audi zaliczymy to tuningu typu wieś?? tak wnetrzej jest granatowe i bardzo mi sie nie podoba kupilem ze wzgledu nie na wnetrze ale na ori przebieg i ogolnie calosc bezwypadek. chetnie sie zamienie na normalne czyli czarne, heheh :):
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
tu nie chodziło o kopiowanie ale o oryginalność... Także strzeżcie się... i z lewego mi uciekać, hehe
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
Taśma - koszt 20 zł, czas montażu z docinaniem około godziny No chyba że ktoś ma zwinne ręce... Ale efekt mocny każdy mi z lewego pasa ucieka : heheh :): :evil:
tomus1985
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta