Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Oto moje audi nabyte na początku roku:

wyposażenie :

- elektryczne szyby

- klimatronik 2 strefy

- skóra, mieszek, gałka zmiany biegów, dźwignia hamulca ręcznego - SKÓRA

- podgrzewane fotele

+ to co w większości

Zmiany jakie wprowadziłem odrazu po zakupie:

- lusterka, nakładki CHROM - koszt 150 zł

- GRrill, chrom - koszt około 20 zł :):) mały koszt ale efekt super :)

Planowane zmiany:

- ciemne szyby dookoła

- dokładki pod kolor

- felgi 18" (Tomason N1 :kox: lub S8 :gwizdanie:)

- lekko obniżyć - ok 30 mm

- lotka z S4

0 może ksenon ale to jak się dowiem jak przerobić obecna soczewki :)

I w sumie tyle więcej zmian nie planuje :)

Poniżej kilka fotek.... Zapraszam do oceny i oglądania...

dsc1897.jpg

dsc1899o.jpg

dsc1902y.jpg

Opublikowano

Ładna, ładna.

Alu się prosi, dokładki pod kolor, czarne szybki i będzie igła :cool1:

Na takiego zbieram :slina:

Opublikowano

taka sobie...

dużo pracy przed Tobą :wink4:

Opublikowano

Chrom :kox:

Opublikowano

Ykk dał byś sobie już spokój z ciągłym pisaniem : Chrom :kox:

Opublikowano

Za gril 20 zł ? Czy za taśme ?? :decayed:

Opublikowano

Ykk dał byś sobie już spokój z ciągłym pisaniem : Chrom :kox:

Ten chrom jest wspanialy :)

Opublikowano
  • Autor

Taśma - koszt 20 zł, czas montażu z docinaniem około godziny :) No chyba że ktoś ma zwinne ręce... Ale efekt mocny każdy mi z lewego pasa ucieka :): heheh :):): :evil: :evil:

Opublikowano

Przód mi się kojarzy z nową S8 jak widzę tyle chromu :evil: :evil: :evil::kox:

Opublikowano

Ale efekt mocny każdy mi z lewego pasa ucieka :): heheh :):): :evil: :evil:

Racja, ja też spie***m jak widze coś takiego.

Opublikowano

Ale efekt mocny każdy mi z lewego pasa ucieka :): heheh :):): :evil: :evil:

Racja, ja też spie***m jak widze coś takiego.

:polew: :polew:

Autko fajne a grill wyszedł prawie jak S4 a prawie to robi wielką różnice. :hi:

Opublikowano
  • Autor
Autko fajne a grill wyszedł prawie jak S4 a prawie to robi wielką różnice. hi

tu nie chodziło o kopiowanie ale o oryginalność... :)

Także strzeżcie się... i z lewego mi uciekać, hehe :)

Opublikowano

Chrom :kox:

:polew:

furak konkretny tylkofelunek większy :kox:

Opublikowano
Autko fajne a grill wyszedł prawie jak S4 a prawie to robi wielką różnice. hi

tu nie chodziło o kopiowanie ale o oryginalność... :)

Także strzeżcie się... i z lewego mi uciekać, hehe :)

Spoko będę sie chować przed tym "bydlakiem" :cool1:

Opublikowano

Może warto pomyśleć nad listwami i wywalić to drewno.

A z większych modów to ja bym chciał fajniejsze fotele.

Bo z zewnątrz to jak wszyscy- felga i dokładki w kolor, później można myśleć coś dalej.

Opublikowano

ładna furka, drewno na chrom dokładki w kolor fela minimum 17 i bedzie :kox:

Opublikowano

Drewno jest ok ale grill lepszy będzie czarny, kratka środkowa zderzaka też cała na czarno. No i jak już koledzy pisali, felunek większy by się przydał. A tak poza tym furka kox :>

Opublikowano

Ale efekt mocny każdy mi z lewego pasa ucieka :): heheh :):): :evil: :evil:

Racja, ja też spie***m jak widze coś takiego.

:polew:

Opublikowano

łooo ale efekt ... :decayed:

jak dla mnie brakuje lekkiego uzupelnienia chromem ?

mysle ze ykk i raggaman sie zgodzi iz brakuje tu listew drzwiowych chromowanych ( tzn chromu nad listwa ) wtedy by dopelnilo to calosci...

no i na klapie delikatna listewka

Opublikowano

Ale efekt mocny każdy mi z lewego pasa ucieka :): heheh :):): :evil: :evil:

Racja, ja też spie***m jak widze coś takiego.

Dokładnie o tym samym pomyślałem :polew: :polew: :polew:

A tak na marginesie, to szybki zamiast ściemniać, to jebnął bym lustro weneckie...

no i oczywiście więcej chromu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.