-
Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
jadę i ja. PS. jak ja dawno tego forum nie widziałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
16. tolek
-
Spoty Katowice i okolice
Będę. Ale nie wiem gdzie jest wątek
-
B8 TrOOOOp
Dziękuję za odpowiedź.
-
B8 TrOOOOp
Cześć, Potrzebuję pomocy, Czy wkłady lusterek w B8 są wszystkie takie same? Chcę kupić fotochrom, mam 2011 rok przed-lift ale S-Line. Słyszałem gdzieś, że lusterka się różnią i ewentualnie czy wkłady też?
-
wymiana kurtyny bocznej
Cześć, Próbuję pomóc kumplowi w wymianie kurtyny bocznej w B8. Nie potrafię odczepić tych blaszek. Jest na to jakiś patent?
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
w sumie ja też się szykuję ale do mirona nie zdążę. rozgrzeję opony i z sevesem wpadniemy na kontrolę ;)
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
no to ja też wpadnę na dwóch kółkach jak wszyscy to wszyscy. Co do grilla miron kasę można dać na miejscu? Czy przelać?
-
A5`08 -> Competition S5 lift -> update
mały update. Ostatnio dość mało czasu spędzam na forum. Projekt powoli dobiega końca. Pozostała mi tylko podsufitka i w samochodzie chyba nie będę nic więcej rezał. Przymierzam się do sprzedaży z racji zmiany miejsca zamieszkania więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam na prv.
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki pajda. afroo.
-
Spoty Katowice i okolice
Jest spot? U mnie leje jak nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
idzie to w jakiś sposób zaktualizować? wziąłbym na moto...
-
A5`08 -> Competition S5 lift -> update
super czekam na info bo zależy mi na czarnym suficie
-
A5`08 -> Competition S5 lift -> update
będę musiał cierpliwie czekać
-
A5`08 -> Competition S5 lift -> update
Masakra szyby nie będę wyjmował z powodu podsufitki, a to jest mod który najbardziej cieszy
tolek85
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta