Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djkuna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djkuna

  1. No witam kolegów też mieszkam pod olkuszem, jak byście coś organizowali to mógłbym podskoczyć
  2. ja śmigam na 18" 225/40 + gleba i jest miodzio,raz na ile przejadę się ori i już nie to
  3. ja też miałem 70-75 st. wrzuciłem nowy termostat wahlera(30zł) i zaraz był efekt 87-90st po 10-12km
  4. więcej fotek zapodaj,też myślę o chromach(z allegro) faktycznie trochę wysoko stoi
  5. tu macie warsztat w Katowicach; Zbigniew Jabłoński tel.32-2599694 ul.1 maja 20
  6. przytnij obniżonego w zakręci a zobaczysz różnice (ja przynajmniej ją czuje) chodź boli na dziurach.
  7. ja mam obniżonego i wierz mi że jest znaczna różnica,co do mocy (110) nie jest źle jak silnik jest ok
  8. kup nowe, ja dałem do prostowania a na drugi dzień kupiłem nową.
  9. ostatnie zdjęci u góry po lewej Et 39,badziewnie bite mam podobnie ale inny wzór felgi.
  10. Częstą przypadłością jest rozpadająca się chłodnica(prawy,lewy dolny róg) tam zerknij. U mnie tak było,ale zauważyłem dopiero jak wymieniałem rozrząd.
  11. ale to była cena za 2 szt.(250) a Lemforder to 250szt. Różnica jest znaczna,zobaczymy czy się opłaciło.
  12. Witam. Problem jest następujący: jadąc samochodem szumi (wiatr) pod licznikiem,czy jadę szybko czy wolno.Na początku myślałem że to może z pod szyby. Próbowałem zerknąć czy może pod maską ktoś jakiejś gumy nie założył ale nic tam nie widać. Macie jakieś pomysły??
  13. Ja założyłem FORTUNA LINE,gość w sklepie powiedział że dobrze mu schodzą i reklamacji prawie w ogóle.Zobaczymy na razie przejechałem tylko 4500km. Cena za banan i prosty 250zl w innym sklepie 340zl.
  14. ja mam 225/40 R18 i powiem tak---porażka, miałem okazje przetestować je parę dni temu. Teraz chcę założyć 205/55 R16 mam nadzieje że będzie git
  15. takie też mam ,ale czy felgi podejdą do a4 b5 98r.?
  16. 16" stalowe do b5!! Jest szansa założyć takie fele?,bo z tego co widzę na allegro to są fele z a6 a w a4 b5 są 15". Ktoś taki założył??
  17. silnik 110PS był box ale zdemontowałem,kumple odradzili(kiedyś może chip) fele nie ori 225/40 18" the best środek-podgrzewane fotele i regulacja odcinka lędźwiowego. nie jest czarna,mocny granat co do progów-tak wygląda bardziej przysadziście,bez jakaś taka wysoka[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 20:59_________________________________________________lepiej przód widać
  18. Witam wszystkich klubowiczów, to moje pierwsze Audi i mam nadzieje, że nie ostatnie. Na razie jest wypas
  19. witam wszystkich,piotrek audi a4 limuzyna '98 afn 110ps

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.