Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czy da rade na oponach zimowych 225/45/17 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam felgi 17 calowe i pytanie czy inwestować w zimówki 225/45/17 ??? czy lepiej kupić felgi stalowe 15" i do tego oponki 195 ???

Jak A4 kombi zachowuje się na takich szerokich oponach (225/45) zimą, proszę o rady.

Pozdrawiam

Opublikowano

17" będą mega drogie

zainwestuj w 15

będzie taniej dla kieszeni i lepiej dla felg

Opublikowano

Ja jeżdże na takich właśnie i normalnie się jeździ. Wygląd i lans musi być :polew: :polew:

Żadnych mniejszych :)

E tam, nie takie drogie, po negocjacji ceny 2 tys komplet nówki Nokiany WR z indeksem do 240

Opublikowano

E tam, nie takie drogie, po negocjacji ceny 2 tys komplet nówki Nokiany WR z indeksem do 240

a jeżeli chodzi o 15" to zamknie się w cenie około 900-1000 PLN z wyważeniem, przekładką i montażem

Opublikowano

Kup 15-stki będziesz miał na przyszłość i na wiosnę tylko przekładka na 17''.

Opublikowano

Bierz 15", ze wszystkim powinieneś się zmieścić w 1k PLN :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedzi! :hi: Tylko sprawa jest taka, że będe miał inne felgi 17'' osobne na lato i osobne na zime, taki szpec powiedział mi kiedyś że na 225 szerokości będę miał ciężko w zimę, że auto ok 1300kg jest za lekkie na tak szerokie gumy. POZDRO

Opublikowano
taki szpec powiedział mi kiedyś że na 225 szerokości będę miał ciężko w zimę

no oczywiscie ze tak. sprzedaj te 17"-tki i kup 15" z oponami 195/65 i bedziesz zadowolony

Opublikowano

Dzięki za podpowiedzi! :hi: Tylko sprawa jest taka, że będe miał inne felgi 17'' osobne na lato i osobne na zime, taki szpec powiedział mi kiedyś że na 225 szerokości będę miał ciężko w zimę, że auto ok 1300kg jest za lekkie na tak szerokie gumy. POZDRO

Przecież większość Ci podpowiada żebyś kupił na zimę 15" z tych powodów które wymienił Twój szpec. A Ty dalej kombinujesz z tymi 225 :confused4:

Opublikowano

ja mam 225/40 R18 i powiem tak---porażka, miałem okazje przetestować je parę dni temu. Teraz chcę założyć 205/55 R16 mam nadzieje że będzie git

Opublikowano

Na zimę nie mogę polecic nic innego jak 195/65/15 , felga stalowa i kołpaki. Alu słabo znoszą warunki zimowe

Opublikowano

W zeszłym sezonie zimowym jeździłem na 225/45/17 pomimo, że wulkanizator nie kazał mi sięskugerowac iż mam opony zimowe , jeździło mi się całkiem dobrze :wink4:

Bieżnika miały z 7-8 mm. Na głębokim śniegu faktycznie trochę się ślizgały, ale ogólnie wspominam na duży plus :good:

W przyszłości jeśli wrócę do Audi to na pewno na zimę wybiorę ten właśnie rozmiar ;)

Opublikowano

Ja zimę i lato przejeżdżam na 255/35/19 i o dziwo nie narzekam :gwizdanie:

Tak więc 225 będzie wyglądało zdecydowanie lepiej! Ja bym się nie zastanawiał…

Opublikowano

Ja zimę i lato przejeżdżam na 255/35/19 i o dziwo nie narzekam :gwizdanie:

Tak więc 225 będzie wyglądało zdecydowanie lepiej! Ja bym się nie zastanawiał…

Weź pod uwagę że Ty masz quattro i mocny silnik, a to też robi swoje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.