Treść opublikowana przez kamilus7
-
Prośba o ocene logów silnik
To jak w końcu ta turbina wstaje siedzi za późno wstaje czy co robi bo juz nie kumam? :) logi były robione na nowym przepływomierzu
-
Prośba o ocene logów silnik
Czy przepływomierz i turbina jest ok ???
-
Prośba o ocene logów silnik
Witam, proszę o ocenę logów z Passata B5 FL AG5 AVF 2004 rok 1.9 TDI 96KW Skrzynia biegów Tiptronic Samochód delikatnie muli i trochę kopci Statyczne 000 Statyczne 001 Statyczne 003 Statyczne 004 Statyczne 007 Statyczne 013 Statyczne Basic Setting 000 Dynamiczne 000 Dynamiczne 003 Dynamiczne 004 Dynamiczne 008 Dynamiczne 010 Dynamiczne 011
-
[B5 AHH] Proszę o ocenę logów
sprawdzaliśmy na dwóch nowych przepływomierzach i to samo przymulony i grupa 003 MAF (specified) to samo.
-
[B5 AHH] Proszę o ocenę logów
Witam, logi mojego kolegi z Passata 99 rok silnik 90km AHH auto strasznie przymula zrobiłem 3 logi dynamiczne 003, 008, 011, mam pytanie co może być przyczyną że w grupie 003 MAF (specified) są takie wyniki ??? 003 008 011
-
[B5 AFN] Tarcze + klocki tył
tylko nie BOSCH ! Ja mam, 24tyś przebiegu i tylne tarcze skorodowane - do wymiany. Nie polecam
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
InterCars dałem około 250zł Bosch.
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
nie używam często tak wysokich obrotów, a przepływomierz jest nowy więc kupno następnego odpada
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
Nowe logi: Statyczne: 000 001 003 004 007 013 Basic Settings: 000 003 004 011 Dynamiczne: 003 004 008 010 011
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
A czy statyczny kąt wtrysku moze mieć wpływ na słabniecie przepływki ??? Wywaliłem katalizator, wypaliłem kolektor, egr zaslepiony zrobiłem logi dynamiczne 003 i sa identyczne, dalej tak samo do 2500 obr. jest wartość 847,9 i zaczyna spadać w dół.
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
Proszę bardzo log statyczny 010 tylko poradź coś
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
MAP SENSOR mam na rurze . więc ??? czy ten kolektor ssący może powodować ten spadek przepływu w lmm ??
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
Ok zrobione, zatkany wężyk idący do N18 i zrobiony Log Dynamiczny 003: I co teraz myślicie ??? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:26_________________________________________________aha filtr powietrza dobry (bosch) /prawidłowy, wszytko szczelne, miedzy LMM a turbiną też jest szczelnie.
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
Właśnie tak wczoraj zrobiłem wszytko wywaliłem i zrobiłem nowe logi, nie wiem czemu tak wychodzi tak wyglądają te logi: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 07:50_________________________________________________A może mam mieć przepływomierz z drucikiem i z diodą prostowniczą. a nie z płytką ??? coś takiego ( http://cgi.ebay.es/CAUDALIMETRO-VW-1-9-TDI-AUDI-SEAT-IBIZA-GOLF-0281002216-/280462385465 ) tam pisze że to do A4 Avant 1.9 TDI 66kw 90km rok: 04.97-12.98 , ja mam Audi z maja 1998 roku . jak myślicie ???
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
Witam ponownie, dziś założyłem nowy przepływomierz i dalej to samo zrobiłem logi i są identyczne jak na tamtej przepływce, tak więc co jest grane ??? dwie nówki przepływki z Bosha i nawalają ??? ciągnie dobrze do 2600 obr ( 847,9 ) i potem leci w dół powoli, tj jak w logach które dałem, chyba że tak już ma być ??? co poradzicie ???? Pozdro
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
dobra dobra jest teraz czyste 90 km mam nadzieje , box wydupiony
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
polerka robiona 7 miesięcy temu,na live wygląda naprawdę super, aparat zdupił sprawę no i może w programie graf jak zmniejszałem zdjęcia tak wyszło gorzej. pozdro
-
[B5 1Z] Problem z biegami
Niekoniecznie to musi być skrzynia biegów, może pada powoli Ci sprzęgło,w moim przypadku było trochę inaczej 4 dni temu rozsypało mi się sprzęgło i koło dwumasowe, biegi wchodziły bardzo ciężko też nie wszystkie ale to na wyłączonym silniku, na zapalonym wcale nie dało się wrzucić biegu. Auto chodziło idealnie, zaparkowałem, po 5 minutach zapaliłem auto i nie dało sie ruszyć przy silniku było słychać dziwny dźwięk no i jw napisałem tak działo się z biegami . Pozdroooo
-
[B5 1Z] Zamiana jednomasa na dwumasa
Witam, od niedzieli jeżdżę bez dwumasu,które się rozsypało w piątek i zmieliło resztę części sprzęgła, mechanik wrzucił sztywne koło z kompletnym sprzęgłem, taki zamienny zestaw z VALEO. Nie odczuwam żadnej różnicy w komforcie jazdy, w telepaniu budą itp, a więc moim zdaniem MIT
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
Dodaje parę nowych zdjęć stare się zgubiły :/ , w planach: - nakładki na lusterka srebrny mat/satyna (pod kolor felg) - spoiler/daszek też kolor srebrny matowy - wydech na srebrno - grill (coś podobnego: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b0/Audi_RS4_B5.jpg )
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
Dzięki !!! [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:30_________________________________________________Podczas wejścia w programie VAG COM do "Basic Settings" zaświeca mi się na liczniku kontrolka świec żarowych, zaraz po wyjściu z Basic Settings gaśnie, wiecie dlaczego tak jest ?, też tak macie ???
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
z innego auto nie mam możliwości, mogę oddać w intercarsie na gwarancji jeśli ten jest zepsuty, jest możliwe ze po 9 dniach się zepsuł ??? może być coś innego jest powodem ? A co do reszty logów, jak to wygląda ???, jak tam turbina ???[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 07:21_________________________________________________hej szpece ! : przemik, sokram, mech15, spanky powiedzcie jak tam działa turbina ??? w dobrym stanie na tych logach ?
-
[ALL B5] Nagłośnienie, subwoofer - informacje
Trochę odświeżając temat podobno subwoofer jest liczony jako 7 głośnik a 8 głośnik to mały głośniczek do systemu głośnomówiącego i jest gdzieś schowany albo przy nogach pasażera albo gdzieś w tylnej klapie. pozdro
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
Nowe logi zrobione: 003 011 008 010 Proszę o ocenę.
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
śmiejcie się śmiejcie (profesjonaliści zawodowcy śmieją się z amatora) ale powiedzcie co to takiego