Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o ocenę logów, czy wszytko jest ok, czy trzeba coś poprawić w autku ??? z góry wielkie dzięki i pozdrawiam !

NOWE LOGI DYNAMICZNE , GRUPY ROBIONE ODDZIELNIE

003 qliR9.jpg 011 94YpA.jpg 008 H24yA.jpg 010 H272J.jpg

Statyczne: 000,001,003,004,007,013:

ezF29.jpg

2N5Fi.jpg

4JSAi.jpg

Statyczne w trybie Basic Settings: 000,003,004:

SuVKS.jpg

Dynamiczne:000,003,004,008,010,011

ezv3A.jpg

Qsz7J.jpg

SuLMi.jpg

wIOFi.jpg

Opublikowano

Uzupelnij logi jak chcesz rzetelną diagnoze... a do takiej potrzebujemy:

Statyczne: 000,001,003,004,007,013

Statyczne w trybie Basic Settings: 000,003,004

Dynamiczne:000,003,004,008,010,011

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ok logi uzupełnione, proszę teraz o ocenę.

Opublikowano

- statyczny kąt wtrysku do regulacji

- przepływomierz minimalnie slabnie na wysokich obrotach - filtr powietrza dawno zmieniany ?

Czy ten samochód mial wymieniany rozrzad ?

Opublikowano
  • Autor

Filtr powietrza był wymieniany tydzień temu wraz z nowym przepływomierzem BOSCHA przed zrobieniem logów,

, co do rozrządu był zrobiony 7.000 km temu - co może być przyczyną tych ocen ???

"Statyczny kąt wtrysku do regulacji" - można to zrobić samemu, czy to wyższa szkoła :) ???

Opublikowano

jeśli masz klucze i kompa z VAGiem, to kąt wtrysku ogarniesz sam-szczegółowe info w dziale warsztat

Opublikowano

Czesc,

Ciekawe, czyli filtr powietrza prawie nowy i nowa przepływka a juz zle mierzy...Ciekaw jestem z czego moze wynikac takie bledne działanie tego urzadzenia...

Pozdro,

Sokram

Opublikowano
  • Autor

Nie prawie nowe tylko całkiem nowy filtr powietrza BOSCH i całkiem nowy przepływomierz BOSCH logi robiłem na drugi dzień po założeniu, wiec nie wiem co jest grane, proszę o sugestie, analizę logów.

Opublikowano

Co to znaczy "calkiem nowy"...?

Opublikowano
  • Autor

nowy, nie używany kupiony w intercarsie,

Opublikowano

Oznaczenia dobrales identyczne przeplywki takie jak miales?

Sam stoje teraz przed dylematem czy kupic nowy czy jezdzic na slabnacej przeplywce...

Sokram

Opublikowano
  • Autor

numery przepływomierza identyczne, wiec nie wiem czemu tak na logach wyszło :/

[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 10:38_________________________________________________a czy turbina jest ok ??? N75 ??? wg tych logów

Opublikowano

numery przepływomierza identyczne, wiec nie wiem czemu tak na logach wyszło :/

[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 10:38_________________________________________________a czy turbina jest ok ??? N75 ??? wg tych logów

Zrob nowe logi dynamiczne na nowym przeplywomierzu.

011,010,008 i 003 - kazdą grupe oddzielnie.

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

te logi które podałem są robione na nowym przepływomierzu, ale zrobię jeszcze raz każdą grupę osobno

Opublikowano

Zrob nowe logi, zobaczymy co wyjdzie.

Sokram

Opublikowano
  • Autor

jeszcze pytanie mam co do dawki paliwa, dobra jest czy coś pozmieniać za pomocą vaga ???

Opublikowano

jeszcze pytanie mam co do dawki paliwa, dobra jest czy coś pozmieniać za pomocą vaga ???

Jesli rowno chodzi na wolnych... ja bym nie zmienial...

Opublikowano
  • Autor

A jak w tych moich logach wygląda turbina ?>[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 21:40_________________________________________________Na auto-scan wyskoczyło mi w vagu takie coś co to ? co to za błędy ???

Chassis Type: 8D - Audi A4 B5

Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 038 906 018 R

Component: 1,9l R4 EDC 00SG 1613

Coding: 00002

Shop #: WSC 06325

No fault code found.

Address 03 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 614 111 AB

Component: ABS 5.3 FRONT D00

Coding: 0273004281

Shop #: BB 24548

No fault code found.

Address 08 -------------------------------------------------------

Controller: 8L0 820 043 D

Note: Excessive Comm Errors

Skipping Address 15-Airbags

Address 17 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 919 861 A

Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D05

Coding: 00040

Shop #: WSC 67318

IMMO-IDENTNR: AUZ7Z0W0466854

No fault code found.

Address 25 -------------------------------------------------------

Controller: Bitte Adress

Component: e 17 eingeben

No Faults Found

or DTCs not supported by controller

or a communication error ocurred

Address 35 -------------------------------------------------------

Controller: 8L0 862 257 K

Component: ZV-Pumpe, Funk D05

Coding: 12864

Shop #: WSC 06325

No fault code found.

Opublikowano

Na auto-scan wyskoczyło mi w vagu takie coś co to ? co to za błędy ???

A widzisz tu jakies błedy ? :wink4:

Opublikowano

Na auto-scan wyskoczyło mi w vagu takie coś co to ? co to za błędy ???

A widzisz tu jakies błedy ? :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.