Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, oto moje pierwsze AUDI 1,9 TDI 90KM (fabrycznie) wciepane jakieś dwa chipy nie wiem ile ma koni ale ma więcej niż 90, i pali troszkę mniej.

-CLIMATRONIC

-4 AIRBAG

-Podgrzewane fotele

-elektryczne szyby

-fabryczny subwoofer

-el.lusterka

-koła 17'' 225/45/17

OTO ZDJĘCIA, JESZCZE NA NIEMIECKICH BLACHACH:

audi4.jpg

audi3.jpg

audi2.jpg

audi1.jpg

Opublikowano

mieszane uczucia odnośnie felg... A koni to ma pewnie z pińcet :gwizdanie:

Opublikowano

mieszane uczucia odnośnie felg... A koni to ma pewnie z pińcet :gwizdanie:

tysionc 500 100 dziwincet :kox: co dwa c*py to nie jeden :cool1:

mi sie podoba, dac fest glebke gril i swiatelka poliftowe i bedzie maszyna :gwizdanie: :good:

Opublikowano

Pewnie nią dziewczyna jeździła z rocznika 44 :decayed::naughty:

Przebieg pewnie 180kkm.??

Opublikowano

fajna furka....tylko te felgi :kox:

Opublikowano

autko fajne ale gleba i fajna 17stka zrobi wieksze wrazenie niz dotychczasowe felgi

Opublikowano

2 chipy :polew: już to widzę, ktoś Ci kitów nawciskał :no: Felgi okropne, maźnij je na czarno chociaż na chwilę bo na tych to wstyd jeździć.

Mnie trochę razi różnica w odcieniach lakieru na poszczególnych elementach np. drzwi - błotnik.

Poza tym ok a jak włożysz trochę pracy i kasy to będzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

widze,ze kolega wyzej zauwazyl.. wlasnie mialem o to zapytac, wiesz cos o histori wypadkowej tego auta? zderzak z przodu troche niebardzo spasowany:/ ale ogolnie ladna, tylko te felgi :decayed:

Opublikowano

E tam się czepiacie, to napewno światło h....wo pada, na żywo kolory muszą być tip top identyczne :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

:) Opcja jest taka, że autko dziele z moją żoną Jej felgi się podobają a mi nie przeszkadzają ;) dla Niej ważne felgi dla mnie wszytko powyżej felg :rolleyes: No ale idzie zima, na zimę będą też 17'' tyle że koloru srebrnego :)

Co do koloru i odcieni blachy to ciulate zrobione zdjęcia, kolory pasują właśnie tip top. Pozdrawiam

Opublikowano

spoleruj te felgi i bedzie idealnie ;)

Opublikowano

I wyrzuc te chipy w zamian zmodyfikuj program u jakiegos normalnego tunera :kox:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy, nie wiem nie znam się na tych czipach, ale jak w germani to założyli niech sobie jest :). Wiem tylko tyle, że z tego czipa podlączenie idzie na czujnik temperatury, na potencjometr przepustnicy,do pompy wtryskowej i na przepływomierz, tam jest podłączony.

Opublikowano

zobaczymy, nie wiem nie znam się na tych czipach, ale jak w germani to założyli niech sobie jest :). Wiem tylko tyle, że z tego czipa podlączenie idzie na czujnik temperatury, na potencjometr przepustnicy,do pompy wtryskowej i na przepływomierz, tam jest podłączony.

Zainwestuj 100zl i jedz na hamownie, bedzie wszystko jasne. Co do odcieni lakieru... albo moj LCD jest jakis kiepski albo ja nic rzucajacego sie na pierwszy rzut oka nie widze.

Opublikowano

no mi sie tez tak zdaje ze te kolory ok. Pozatym jak po zdjeciu mozna zobaczyc ze kolor ma inny odcien :disgust: i czy auto to wypadek czy nie

Opublikowano

no mi sie tez tak zdaje ze te kolory ok. Pozatym jak po zdjeciu mozna zobaczyc ze kolor ma inny odcien :disgust: i czy auto to wypadek czy nie

Czasem widac golym okiem ze odcien poszczegolnych elementow jest inny albo w ktorym miejscu sa robione 'zakurzki' (szczegolnie na srebrnym to widac). Aparat czesto wiecej uchwyci niz oko. Ale w tym przypadku nie widze nic co by bylo jakies podejrzane... ale z wyksztalcenia nie jestem blacharzem ani lakiernikiem.

Opublikowano

KANAL, na pierwszym zdjęciu widać - np. błotnik-drzwi.

Opublikowano

KANAL, na pierwszym zdjęciu widać - np. błotnik-drzwi.

Ja też chyba nie widzę, albo coś z LCD. Różnica jest tylko w miejscu gdzie pada światło.. Z tego ujęcia naprawdę ciężko wywnioskować, że był malowany.

Opublikowano

nawet fajna :good:

i wybierz sie z nia na hamownie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.