Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiecie gdzie na Śląsku są hamownie ??? proszę o jakieś info. Co do tego koloru i lakieru to wszytko jest ok wręcz idealny , ale zrobię wam kilka zdjęć w innym świetle i na innych felgach jak założę zimówki :)

Opublikowano
Wiecie gdzie na Śląsku są hamownie ???

a wiec tak: Dębieńsko, Gliwice, Katowice, Jastrzębie, Ruptawa. wystarczy? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy dzięki !

Opublikowano

jak będziesz robił zdjęcia to zrób centralnie od boku a nie pod kątem :) pod kątem to się właśnie specjalnie robi handlarskie zdjęcia aby nie było widać niedoskonałosci Panowie..

Opublikowano

Nie musisz robić więcej zdjęć po to, żeby komuś cokolwiek udowadniać. Prawda taka, że ponad połowa z nas jeździ samochodami po malowaniu, w samochodach powyżej dziesięciu lat eksploatacji trudno uniknąć stłuczki bądź jakiś otarć. Jak jeździ prosto i się nie psuje to powiedzmy, że masz igłę :kox:

Opublikowano
Nie musisz robić więcej zdjęć po to, żeby komuś cokolwiek udowadniać

dokladnie :good:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegów z ori lakierem bez żadnej przycierki czy też malowania :good: a co do wypadkowości macie odpowiedni dział w którym to klubowicze pytają o autka z aukcji tam możecie fachowo swoim okiem oceniać czy auto miało wypadek czy też tylko stłuczkę i oczywiście poprzez zdjęcia jesteście w stanie postawić diagnozę. BTW Autko bardzo ładne felgi troszkę zlewają się z autkiem ale to kwestia gusty moim zdanie przydałby się jakiś kontrast... Co do odwiecznego problemu/porady zmiany lamp jeżeli odpowiada Ci jakość oświetlania drogi to nic nie rób auto ma jeździć a do ksenonów potrzebne jeszcze spryskiwacze a to kolejne koszta.

Opublikowano

Pozdrawiam kolegów z ori lakierem bez żadnej przycierki czy też malowania :good:

Pomalować a pomalować to jest różnica.

Mnie takie rzeczy rażą, nie kupiłbym samochodu w którym ewidentnie odznaczają się elementy niedawno malowane. To oznacza fuszerkę, lakiernika partacza i naprawę byle taniej. Tak w skrócie.

Jeśli coś było robione to powinno być zrobione porządnie.

Kamilus, sorry za OT w Twoim wątku.

Opublikowano

Pozdrawiam kolegów z ori lakierem bez żadnej przycierki czy też malowania :good:

Pomalować a pomalować to jest różnica.

Mnie takie rzeczy rażą, nie kupiłbym samochodu w którym ewidentnie odznaczają się elementy niedawno malowane. To oznacza fuszerkę, lakiernika partacza i naprawę byle taniej. Tak w skrócie.

Jeśli coś było robione to powinno być zrobione porządnie.

Kamilus, sorry za OT w Twoim wątku.

Na zdjeciu nawet dobrze dobrany lakier jesli jest swiezy wyjdzie inny niz pozostale elementy wiec po foto, a szczegolniech tych gdzie roznicy golym okiem nie widac nie ma co oceniac roboty lakeirnika. Wazne ze jedzie prosto i nie widac spawow :)

Opublikowano

prawdziwy Feuerwehr :>

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcia na nowych felgach, czy tak lepiej :) :) :) ???

Opublikowano

Moim zdaniem o wiele lepiej...teraz sie jakos prezentuje i jest cacy :tongue4:

Opublikowano

Ja bym wrzucil lampy przod i tyl po lifcie + biale kierunki, wypolerowal koncowki wydechu oraz obowiazkowo polerka tych nowych feli na lusto :naughty: Chrom na lusterka, relingi i listwy dookola szyb tu by pasowal.

Jednak wszystko zalezy od tego jaki masz koncept i smak jezeli chodzi o to auto.

Jedno jest pewne, swietna baza do modow - gratki!

Opublikowano
  • Autor

Jak lepiej, polerować końcówki wydechu czy lepiej nakładki chromowane kupić?

Opublikowano

Jak lepiej, polerować końcówki wydechu czy lepiej nakładki chromowane kupić?

Niewidzialem nakladek do tdi... Szczerze mowiac nie siedzie w temacie jezeli chodzi o tdi :embarrassed:

Wyczyszczenie komina zajmie Ci max. 30min i pozniej ocenisz czy jest git :tongue4: Moim zdaniem warto!

Powodzenia :good:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

furka git :good: nowa fela tez :good: sieknij polerke lakieru bo akryl przez tyle lat splowial troszke :cool1:

Opublikowano
  • Autor

polerka robiona 7 miesięcy temu,na live wygląda naprawdę super, aparat zdupił sprawę :) no i może w programie graf jak zmniejszałem zdjęcia tak wyszło gorzej. pozdro

Opublikowano

dwie c*py to nie jedna :gwizdanie:

do tego czerwień daje +10koni

Opublikowano
  • Autor

dobra dobra jest teraz czyste 90 km mam nadzieje ;), box wydupiony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.