-
Buczy przy porannym odpaleniu
do wszystkich 1.8T silniczek pompy jest taki sam? gdzie najlepiej zakupić i jaki koszt? u mnie caly czas juz buczy wiec musze sie szybko za to zabrac..
-
Buczy przy porannym odpaleniu
i co Panowie, piszczenie to sprawa pompy i filtra paliwa? u mnie niestety ten sam problem. piszczy/buczy caly czas...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie?? :grin: ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- ile musiales wywalic za dwumasa i sprzeglo? w niedziele na m1? moze ktos mi "rozszfrowac" nr VIN? sprawdzic po vinie co sie da i podeslac info??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak sie uda to wpadne pokazac swoj nowy nabytek..
-
[B6 AVF] Zaślepienie egr - minusy
tak się zastanawiam nad zaślepieniem EGR w moim AFN. kto mnie do tego przekona? jakie są plusy?
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
ubytki i szpachel? krótko wytrzyma... ubytki uzupełniasz spawarka tig... szlif na gladko i dopiero polerka/malowanie .
-
[B5 ARM] Wymiana klocków hamulcowych - jaki mam układ hamulcowy ?
własnie wymieniam na tyle tarcze , klocki i łożyska .. z tym wkręceniem tłoczka to jest jakaś katorga... krece i krece i nic
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
czasami idzie dorwać okazje a felgi jak widac są piękne
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
u mnie w Poznaniu , z polecenia od znajomego. naprawde bardzo zadowolony jestem. i cena bardzo dobra dostałem bo za 4 felgi, przygotowanie, wypelnienie ubytków , wypolerowanie, i wyprostowanie 2 sztuk zaplacilem 500zł...
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
czarna felga, czarne szyby i w przyszłości dach na czarno
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
moje felgi wyglądały fatalnie... ubytki - spawarka TIG . aktualnie praktycznie nie ma śladu. Później już czysta polerka. sam tego nie robiłem tylko znalazłem firmę która sie tym zajmuje pozdrawiam
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
u mnie było 195 km/h ale na zimówka 15' 180 teraz mam 225/40/18 i musze przetestowac
-
[B6 AWX] Preparaty do czyszczenia układu paliwowego i PD do ON
tak czytam i chyba u mnie ten zabieg się przyda a z tym mixolem to też fajna ciekawostka. nigdy o tym nie slyszałem. polece dzisiaj na stacje i kupie te K2 lub STP
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ładna polerka ja ostatnio swoje felgi wypolerowałem na lustra z tym ,że u mnie jak allroad ;d
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
ciekawie z tymi lampami bandyta
Filemonl
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta