-
[B5 ARM] Ciężko skręca się kierownicą
witam po wymianie wahaczow dolnych i gornych oraz koncowek drazkow kierownica mi ciezko skreca czy jak pojade na zbieznosc ten problem zniknie??? czy mechanik cos zawalił?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
http://www.allegro.pl/item566969919_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_mastersport.html http://www.allegro.pl/item568523226_wahacze_komplet_audi_a4_a6_passat_b5_b6_msport_tuv.html mam pytanie czy ktos juz kupowal od tego allegrowicza jakies wahacze zastanawiam sie nad kupnem tych MS nie wiem czy nie sa to jakies chinskie
-
[B5 ARM] Wymiana klocków hamulcowych - jaki mam układ hamulcowy ?
kupilem klocki hamulcowe firmy samko czy to dobra decyzja?????( moge je zawsze zwrocic i zamowic inne)
-
[B5 ARM] Wymiana klocków hamulcowych - jaki mam układ hamulcowy ?
Skoro posiadam uklad typu Lucas to jakie klocki mam szukac do swojej niuni
-
[B5 ARM] Wymiana klocków hamulcowych - jaki mam układ hamulcowy ?
Witam czeka mnie wymiana klockow hamulcowych na tyl tylko nie wiem jaki mam system hamulcowy ATE czy Lucas jak to mozna sprawdzic czy moze ktos mi pomoc dla ulatwienia dodam ze mam B5 1997r 1,6 benz. I czy konieczna jest wymiana plynu hamulcowego. Mam jeszcze jedno pytanie jak wymienic klocki hamucowe tylne prosze o dokladny opis (czytalem o tym w innych watkach ale nic z tego nie zrozumialem) Pozdrawiam
-
[B5 ARM] Dziwny dźwięk podczas hamowania
podczas hamowania slysze dziwny dzwiek jakby cos szorowalo zapewne sa to klocki hamulcowe ale mam problem jeszcze z prawym tylnym kolem podczas jazdy rusza sie tak jakby mialo odpasc patrzylem czy nie ma luzow na kole jaka moze byc tego przyczyna POMOCY * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - Łukasz
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
patrzalem na allegro jest wiele allegrowiczow sprzedajacych wahacze MS od ktorego najlepiej kupic czy to bez znaczenia nie wiem ktore to oryginalne ceny sie roznia
-
[ALL B5] Wahacz nośny
Witam mam urwany wahacz nosny samochod stoi na parkingu zakupilem juz nowy wahacz tylko nie wiem jak go wymienic czy konieczne jest zdjecie amortyzatora moze ktos juz to robil prosze o pomoc i opis robocizny dziekuje i pozdrawiam (wahacz ten chce wymienic na parkingu o ile to mozliwe)
-
[B5 ARM] Zawieszenie - lewa strona osiadła w dół
nie zdawalem sobie z tego sprawy mialem szczescie ze nie stalo sie to podczas jazdy czy ktos mi moze pomoc prosze
-
[B5 ARM] Zawieszenie - lewa strona osiadła w dół
Tak 3 wahacze byly juz pekniete wczesniej teraz nie wiem jak mam dojechac do mechanika czy mozna je czyms skrecic tak by powoli dojechac czy czeka mnie laweta i jeszcze jedno bezpiecznie jest wymienic samemu???
-
[B5 ARM] Zawieszenie - lewa strona osiadła w dół
witam wszystkich klubowiczow dzisiaj parkujac na parkingu lewa strona osiadla na dol poszedl mi wahacz czy wystarczy ze kupie nowe wahacze czy mam do zrobienia cale zawieszenie prosze o pomoc i koszty robocizny[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 13:42_________________________________________________dodam ze to byl ostatni dobry wahacz pzdr
-
[ALL B5] Czy to dobre klocki hamulcowe ?
witam mam pytanie co do klockow hamulcowych typu tomex lub sanko czy warto je zakupic sa niedrogie kosztuja ok. 50zl czy moze mi ktos pomoc w wyborze klockow tanich a dobrych do ok 60zl z gory dziekuje za pomoc
-
B5 ARM]Kłopoty z hamulcem
dzisiaj jechalem do pracy i bylo wszystko wporzadku nie wiem co mam robic czy ten dym moze sie powtorzyc??
-
B5 ARM]Kłopoty z hamulcem
mozna jasniej tzn jak dostac sie do tego tloczka(jak on wyglada)
-
B5 ARM]Kłopoty z hamulcem
wczoraj przyjechajac do domu zauwazylem z prawego tylnego kola ulatniajacy sie dym czy wie ktos co to moze byc czy przyczyna moga byc klocki hamulcowe???? prosze o szybka pomoc i rade teraz samochod stoi w garazu bo boje sie ze cos powazniejszego moze sie stac. Pozdrawiam
Raffii
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta