Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?


fenix_

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam takie oto felgi:

OZ_VOLCANO.jpg

Chciałbym je przemalować najlepiej w całości tylko zastanawiam się w jaki kolor. Czarny mat, biały mat, może coś innego ?

Jaki kolor waszym zdaniem pasuje na te felgi i pod białego avanta a4 b5 ?

Obecnie mam wypolerowane ranty na lustro ale niestety jest z tym za dużo zachodu jak dla mnie, nie mam czasu ani ochoty na pucowanie kół co 2 - 3 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie chodziło mi o orientacyjne foto pogladowe :naughty: tylko twoje foto co by zobaczyć jak docelowo auto moze wyglądac na tej feldze, a tu pokazłes wersje USA :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh :) Wiem, wiem, że wersja USA> Chodziło mi o ukazanie koloru, nadwozia, żeby lątwiej byłoby to sobie wyobrazić :gwizdanie:. Ogólnie nie mam żadnej fotki mojego samochodu na tej feldze (jeszcze) model felgi to OZ VOLCANO 17'.

Zapodać mogę kolejne foto podglądowe A4 na tej feldze. Mam nadzieje, że to już troszkę pomoże :)

a4_volcano_oz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na żaden kolor tego nie malował bo będzie kiepsko wyglądało. A jak musiasz malowac to na taki jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A autko ogólnie z wygladu kompletna seria, jakaś gleba czy cos :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pooksperymentował z jaskrawymi kolorami zostawijac rant polerowany, skoro auto z wygladu seryjne to nie ma co akcentować go czarna felgą bo wtedy przydalo by sie cos wiecej, ta felga to 18cali, to przy 1be będzie koza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym walnął na czarno pod warunkiem że jak je masz na aucie to nie włożysz pomiędzy oponę i nadkole ręki na sztorc od łokcia do palców :sarcastic: (a jak masz 1be to nie powinno być tragedii) nie wiem jak ta felga będzie wyglądać czarna ale sam mam czarne (na białym sedanie) (tak Kowi z zewnątrz seria) i wygląda świetnie, o wiele lepiej niż jakikolwiek inny kolor kół :wink4:

Widziałem białego avanta na czerwonych felgach i powiem że temu kto to wymyślił powinno się urwać jaja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a pokaż fotkę swojego samochodu na czarnej feldze :)

a co do urwanych jaj ...ten biały avant na czerwonej feldze to mój... :)

Takie koła kupiłem, jak jest wypolerowany rant wygląda to całkiem fajnie ale już mnie to zaczęło irytować dlatego chcę zmienić kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ciagle mówie wklej fotke swojego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakaś fotke:

Tak więc obecna konfiguracja nie podoba mi się ... myśle o powrocie do oryginału (srebrny) tudzież tak jak pisałem na początku czarny mat może biały. Jeżeli ktoś byłby na tyle uprzejmy aby wykonać VT będę bardzo wdzięczny. Ewentualnie czekam na inne sugestie...

P1020186.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do urwanych jaj ...ten biały avant na czerwonej feldze to mój... :)

:decayed:

Co ci przyszło do głowy z tym kolorem do białego... miałeś zły dzień :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 20:45_________________________________________________

haha a pokaż fotkę swojego samochodu na czarnej feldze :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=35760.msg2448210#msg2448210

(Pierwszy post)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jaki ten świat mały :naughty:

Zły dzień :> :) kupiłem takie koła w dobrej cenie w bardzo dobrym stanie z wypolerowanym rantem :):mysli:

Podoba mi się ta czarna felga, wygląda dojebanie! To jest mat czy połysk ? Na zdjęciach słabo widać... i gdzie kupowałeś lakier? Gdzieś w Gliwicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...