Treść opublikowana przez morwa76
-
Jakie imie dla syna???
Hubert
-
[B6 AWX] Klej na grillu
Czym usunąć klej super glue z grila - wpisz to w przeglądarke google bo patentów co nie miara
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
dokładnie tak
-
[ALL B5] Ubywa płyny hamulcowego - świeci się kontrolka hamulca ręcznego
to że nie był rozmowny nie znaczy że nie masz do niego więcej nie pojechac ale napierdalac mlotkiem po szpilkach czy sróbach to juz co innego,nie raz zapiekła mnie sie felga na piascie i trzeba było mocniej szurnąc,ale nie tak jak piszesz,tak robio w serwisach ,jak TY siedzisz i pijesz kawke,co do płynu zrobiło sie zimno i cieknie,może nawet z cylinderka,jeź na stacje diagnostyczna tam gdzie robisz przegląd roczny- mają tam takie fajne rolki - i sprawdź,będzie za free,a potem napraw bo na lato sie nie ma,a niechciałbym co bys na mnie najechał, bo dolales płynu i tak ledwie żyje. ____________ pozdro
-
[B6 AVB] Zapalaja sie kontrolki ABS i ESP na ostrym hamowaniu i świecą
napewno nie zaszkodzi , bo czasem co tanie to drogie ____________________________________________ pzdr
-
[B5 AFN] Skwierczenie Przy silniku
jesli to sprzegiełko alternatora to ma skwierczyc bardziej jak skrecisz kiere na max L-R
-
[B6 AVB] Zapalaja sie kontrolki ABS i ESP na ostrym hamowaniu i świecą
a włącznik swiatla stop ?
-
[ALL B5] Stukanie przy hamowaniu
mogła sie odksztalcic - w dobie dzisiejszej chińszczyzny to nic trudnego
-
[B5 AFB] Uszkodzony pasek rozrządu
może byc głowica bezkolizyjna ,a wywala jedynie pieski to takie zabezpieczenie, nie wierze co by przestawił sie rozrząd ale ja bym wymienił pasek na nowy i ewentualnie koła na znaki,bo nie miło jest stac w polu i czekac na mrozie _______________________________________________________________________
-
[B6 AVF] Czy wymienić płyn chłodzący?
Musashi - a czemu płyn /koncentrat /mieszac z wodo destylowaną a nie zwykłą z kranu ? pozdro.
-
[ALL B5] Pytanie odnośnie turbiny
ja bym wymienił interculer pozdro
-
[B5 ADR] Wymiana pompy wody
nie widzialem tego wczesniej - szacun :hi:
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
litr na wymiane i litr na druga wymiane poozdro
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
fajny pomysł __________________________________ wladca_pierscieni - chciałem Ci ubic bego robaczka przy zdjęciu,ale sie niedało ,ale jazda
-
[ALL B6] Usunięcie tylnej wycieraczki
nie da sie jeździc avantem bez wycieraczki pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 08:33_________________________________________________a na pytanie - jak ujebarer swoją bo zatarła zatkałem korkiem,cuś uszynił może pomożem ??
-
[B6 AVF] Koło dojazdowe
będzie pasowało R 15 ma byc tylko 5x112 ja tak mam kupiłem za 250 zł na giełdzie bo o orginale miałem jakis kompresor i pianke pozdrawiam
-
[B5 AFN] Cykanie, świerszczenie na zimnym- nowy filmik
człowieku olej to cykanie, nie masz większych problemów jak sie zje...psuje to wymienisz i po sprawie. Życie jest za krótkie żeby sie przejmowac pierdołami. pozdrawiam
-
[ALL B6] Rozstaw śrub
i chyba ET - 35 jak źle to poprawic pozdro
-
[ALL B6] Rdzawe odpryski
jeśli i to poprawi humor to mam tak samo i nie tylko na masce ale jeszcze na dachu samym początku, to oczywiscie kamienie z naszych szos, - ja kupie lakier i zrobie małe zaprawki - nie będe dla 2-uch odprysków malował dachu i błotnika. pozdro
-
[ALL] Kolory oleju napędowego
siema -żółta , brązowa jasna , biała , jasny niebieski na przełomie 2004 do dziś pozdrawiam
-
[B6 AVF] Czyszczenie klimatyzacji Gdzie wlot powietrza w obiegu wewnętrznym.
pierwsza od góry
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka ABS i trakcji
u mnie było podobnie -i tak jak pisze kolega werpech po wymianie i regulacji wsio oki
-
[B7 BKE] Problem z ESP
mam tak samo,gaśnie po paru minutach pozdro
-
[B5 AVV] Wycieraczki pod nogi
siema tylko nie kup tak jak ja - miały byc takie orginały a sie okazało że zasłoniły mi wloty powietrza,i smoli po nogach jak zimcho pozdro
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
pikniusia ta audika .. pozdro